تلویزیون سینمای جهان

ساخت فصل پنجم ” فرار از زندان ” قطعی شد/ پخش از نوروز ۹۵

PRISON BREAK: The fourth season of PRISON BREAK premieres Monday, Sept. 1 (8:00-10:00 PM ET/PT) on FOX. Pictured L-R: Amaury Nolasco, William Fichtner, Wade Williams, Michael Rapaport, James Hiro Yuki Liao,, Dominic Purcell, Wentworth Miller, Sarah Wayne Callies, Cress Williams, Jodi Lyn O'Keefe and Robert Knepper. ©2008 Fox Broadcasting Co. Cr: Florian Schneider/FOX

به گزارش فیلم نیوز دیلی ,ساخت فصل پنجم سریال “فرار از زندان” که پس از کش و قوس های فراوان بالاخره توسط شبکه فاکس قطعی شد . این سریال مارس ۲۰۱۶ مجددا روی آنتن خواهد رفت .
در حالی که بیش از ۶ سال از پخش آخرین سیزن این سریال محبوب می گذرد ,قرار است که داستان دو برادر یعنی مایکل اسکافیلد و لینکولن باروز که توسط ونتورث میلر و دومینیک پُرسل بازی شده اند را مجددا روایت کند .
ابتدا به نظر می رسید این دو بازیگر که در سریال های ” فلش” و “افسانه های فردا” ایفای نقش می کنند و بسیار برنامه شلوغی هم دارند در این نقش ها ایفای نقش نکنند اما ظاهرا بالاخره راهی برای بازی در این سریال پر طرفدار پیدا کرده اند .

گزارش دقیقی درباره حضور مجدد دیگر بازیگران سریال ” فرار از زندان” در فصل پنجم نیست . وضعیت باقی بازیگران به چه شکل است ؟ باید صبر کنیم و ببینیم .

همانطور که گفته شد گزارش دقیقی در دسترس نیست که اوضاع دیگر بازیگران به چه شکل است ولی شایعات اینطور به نظر می رسد که شخصیت شیطانی تئودور بگول که از پرطرفدارترین شخصیت های این سریال و حتی شبکه فاکس نیز است به احتمال ۸۵ درصد باز هم در این سریال حضور پیدا خواهد کرد و احتمال زیاد رابرت نِپِر باز هم این نقش را بازی خواهد کرد .

سارا کالینز که این روز ها در نقش لوری در سریال” واکینگ دِد” در حال بازی است  و در این سریال هم نقش دکتر سارا تانکردی را بازی می کرد . او که در فیلم سینمایی که بعد از سیزن چهارم این سریال ساخته و پخش شده بود نقش پر رنگی داشت احتمال دارد که برای این فصل سریال بازگردد .

دیگر بازیگری که احتمال بازی او در این فصل از سریال بعید به نظر می رسد ویلیام فیشنر است که نقش محبوب الکساندر ماهونه را در این سریال ایفا کرده بود . او که بعد از اتمام فصل چهارم سریال شهرتی برای خود دست و پا کرده بود در سریال ها و فیلم های سینمایی پر طرفدار مثل “الیسیوم” ,”بتمن :شوالیه تاریکی” و “تِرتِلز ها” ایفای نقش کرده بود . او که حتی سریال خودش را هم ساخت این روز ها در سریال “امپایر” ایفای نقش میکند

مدیر اجرایی شبکه فاکس آمریکا,دانا والدن چنین به رسانه ها خبر داد که : ” قطعا دلایل قانع کننده و باور پذیری  در مورد زنده بودن کاراکتر های سریال ارائه خواهد شد ” او همچنین اعلام کرد که شخصیت های اصلی قطعا باز خواهند گشت .

درباره نویسنده

پویان صدقی

پویان صدقی

نظر بدهید