جشنواره سی و چهارم فیلم فجر سینمای ایران

مشهدی ها ۵۰۰۰ بلیط جشنواره خریدند

۱۹۹۵۲۸۴

مشهدی ها در سیزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد در مجموع سه شب اکران پنج هزار قطعه بلیط خریداری کردند و درآمد گیشه سینما های هویزه و آفریقا را به ۵۰ میلیون تومان رساندند.

به گزارش فیلم نیوز دیلی و به نقل خبرنگار مهر سومین شب از جشنواره فیلم فجر مشهد با اکران دو فیلم «سیانور» به کارگردانی بهروز شعیبی و فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» ساخته تینا پاکروان در دو سینمای مشهد ادامه یافت و در مجموع بیش از ۲۱ میلیون فروش بلیط ثبت شد.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری مشهد در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» در سینما هویزه در دو اکران به فروش ۶ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان رسید و سیانور ۳ میلیون ۵۱۰ هزار تومان بلیط فروخت.

حسن کریمی با اشاره به اکران دو سیانس فیلم «سیانور» در سینما آفریقا ادامه داد: «سیانور» در سینما آفریقا حدود ۷ میلیون تومان فروخت و برای فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» حدود ۳ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان بلیط فروخته شد.

امشب در چهارمین روز از برگزاری جشنواره فیلم فجر دو فیلم «دختر» به کارگردانی رضا میرکریمی و فیلم «خانه ای در خیابان ۴۱» ساخته حمیدرضا قربانی در سالن سینما هویژه و آفریقا به نمایش در می آید.

درباره نویسنده

پویان صدقی

پویان صدقی

نظر بدهید