سینمای ایران

“یک روز بخصوص” کلید خورد

image

با تکمیل فهرست بازیگران فیلم سینمایی “یک روز بخصوص” اولین پلان های این فیلم روز گذشته جلوی دوربین رفت.

به گزارش فیلم نیوز دیلى، “یک روز بخصوص” فیلم تازه همایون اسعدیان است که صبح روز گذشته با حضور مصطفی زمانی و افسانه کمالی در حوالی شهر زیبا در تهران در لوکیشن خانه حامد کلید خورد. این نهمین فیلم خالق فیلم های “بوسیدن روی ماه” و “طلا و مس” است که پس از چهار سال دوری از سینما کارگردانی کرده است.

تا کنون حضور مصطفی زمانی، فرهاد اصلانی، پریناز ایزدیار و محسن کیایی در این فیلم قطعی شده است و به زودی بازیگران دیگری هم به گروه اضافه خواهند شد. مصطفی زمانی، کیایی و ایزدیار برای اولین بار است که جلوی دوربین این کارگردان قرار می گیرند. اما فرهاد اصلانی پیش از این با اسعدیان در مجموعه موفق “راه بی پایان” همکاری داشته است.image

همایون اسعدیان مدتی پیش برای انتخاب دختر و پسر جوان این فیلم در تلگرام فراخوان داد و پس از تست از متقاضیان افسانه کمالی را برای نقش دختر جوان فیلم انتخاب کرد و به زودی بازیگر نقش پسر فیلم هم معرفی خواهد شد.

در خلاصه داستان “یک روز بخصوص” که فیلمی در ژانر اجتماعی است، آمده:حامد باید برای عمل قلب خواهرش دست به یک انتخاب بزند، انتخابی که در آینده مسیرهای متفاوتی را پیش روی او قرار داده است.

عکس: مهدى دلخواسته

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید