سینمای ایران

” یک روز بخصوص ” در آخرین مراحل تدوین

image

مازیار میری کارگردان سینمای ایران، این روزها مشغول تدوین آخرین ساخته همایون اسعدیان است و به زودی “یک روز بخصوص” وارد مرحله صداگذاری می شود.

فیلمبرداری “یک روز بخصوص” بهمن و اسفند سال گذشته در تهران انجام شد و از مدتی پیش مازیار میری مشغول تدوین این فیلم است و به زودی پس از پایان تدوین، آخرین ساخته همایون اسعدیان وارد مرحله صداگذاری می شود. اسعدیان “یک روز بخصوص” را پس از چهار سال دوری از سینما سال گذشته کلید زد. این فیلم اثری متفاوت از دیگر ساخته های این کارگردان است.

در خلاصه داستان “یک روز بخصوص” که فیلمی در ژانر اجتماعی است، آمده:حامد باید برای عمل قلب خواهرش دست به یک انتخاب بزند، انتخابی که در آینده مسیرهای متفاوتی را پیش روی او قرار داده است.

در این فیلم مصطفی زمانی، فرهاد اصلانی، پریناز ایزدیار، محسن کیایی، شیرین آقا کاشی، شیرین یزدان بخش با معرفی افسانه کمالی، مجتبی پیرزاده، بازیگر خردسال: ایلیا نصر الهی حضور دارند.image

پس از تجربه موفق مصطفی زمانی و پریناز ایزدیار در مجموعه نمایش خانگی “شهرزاد” این دوبازیگر بار دیگر در فیلم “یک روز بخصوص” با یکدیگر همبازی شدند. همچنین فرهاد اصلانی پس از هشت سال بار دیگر در این فیلم جلوی دوربین اسعدیان رفت. این بازیگر سینما پیش از این در مجموعه موفق “راه بی پایان” با این کارگردان همکاری داشته است. محسن کیایی بازیگر فیلم های “بارکد”، “عصر یخبندان” و … نیز در این اثر بازی متفاوتی ارائه کرده است. در “یک روز بخصوص” بازیگران جدیدی هم به سینما معرفی شده اند.

عکس: مهدى دلخواسته

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید