سینمای ایران

” یک روز بخصوص ” با حامد بهداد

image

حامد بهداد بازیگو اصلی فیلم تازه همایون اسعدیان شد.
به گزارش سینما، “یک روز بخصوص” نام فیلم تازه همایون اسعدیان است که چندی قبل از سوی اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد پروانه ساختش صادر شد. فیلمی که قرار است حامد بهداد نقش اصلی آن را بازی کند. فیلمنامه این فیلم را اسعدیان خود به نگارش درآورده که مضمونی اجتماعی دارد.

حامد بهداد با فیلم “آخر بازی” وارد سینما شد. فیلمی که سال ۷۹ اکران شد و این بازیگر برای ایفای نقش اصلی فیلم توانست نامزد دریافت سیمرغ بلورین از جشنواره شود. حالا بعد از ۱۵ سال بهداد برای دومین بار جلوی دوربین فیلمی از همایون اسعدیان می رود و این بار هم قرار است نقش اصلی فیلم باشد. بهداد البته سال ۸۹ در فیلم “سعادت آباد” به تهیه کنندگی اسعدیان بازی کرده بود. به غیر از بهداد ظاهرا اسعدیان قصد دارد از چند چهره جدید در فیلمش استفاده کند.

همایون اسعدیان کارگردان سینما، دخترها و پسرهای بین سن ۱۸ تا ۲۵ سال را برای فیلم جدیدش فراخواند. این کارگردان که قصددارد فیلم جدیدش را با نام “یک روز بخصوص” اوایل بهمن ماه بسازد، برای انتخاب بازیگران فیلمش از دخترها و پسرهای بین سن ۱۸ تا ۲۵ سال خواست تا عدد ۱ را به سامانه ۳۰۷۰ ارسال کنند تا پس از آن مراحل مختلف چگونگی انتخاب‌ شان به اطلاع‌ آنها برسد.علاقه مندان به بازیگری در دو دقیقه تصویر و مشخصات خود را به شماره ۰۹۳۸۲۹۱۷۶۱۰ ارسال کنند.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید