تلویزیون

“کشیک قلب” با محسن کیایى کلید خورد

image

به گزارش مشاور رسانه ای، مینی سریال “کشیک قلب” به کارگردانی حسین مهکام و تهیه کنندگی علی پورکیانی مقابل دوربین رفت. این مینی سریال که اولین تجربه تلویزیونی حسین مهکام محسوب میشود طی ۵ قسمت برای پخش در شب های قدر تهیه و تولید میشود.

پیش تولید این مینی سریال از چندی پیش آغاز شد و به تازگی تصویربرداری آن در تهران آغاز شده است. تدوین این مینی سریال به صورت همزمان توسط حسین غضنفری و همچنین صداگذاری توسط آرش اسحاقی انجام میشود.

در این مینی سریال محسن کیایی، رحیم نوروزی، علی استادی، لیندا کیانی، نگین معتضدی با حضور آتیلا پسیانی، کاظم هژیر آزاد و بهاره رهنما به ایفای نقش می پردازند.

در خلاصه داستان “کشیک قلب” به قلم حسین مهکام آمده است: یک پزشک جوان در بیمارستان و در شب ۱۹ ماه مبارک رمضان با یک بیمار عجیب مواجه می شود.

حسین مهکام که پیش از این نگارش فیلمنامه های سینمایی “بیست”، “هیچ” ، “برف”،”نقش لیلی”، “چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت” و “پدر آن دیگری” را بر عهده داشته است سال گذشته فیلم سینمایی “آزادی مشروط” را روانه اکران کرد.
علی پورکیانی نیز تاکنون تهیه کنندگی سریال “بیداری” و فیلم های تلویزیونی همه افتادگان، سپیده، در جستجوی خواستگار، لارستان-۶:۳۰ دقیقه بامداد را بر عهده داشته است.

عکس: مهدى دلخواسته

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید