سینمای ایران

“کارگر ساده نیازمندیم” آماده نمایش شد

image

با پایان یافتن ساخت موسیقی فیلم توسط بهزاد عبدی نسخه نهایی آن به اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد ارسال شده است. پیش از این موحد شادرو تدوین و امیرحسین صادقی صداگذاری آن را انجام داده بودند. منوچهر هادی قصد دارد بزودی یک فیلم سینمایی تازه جلوی دوربین ببرد.

منوچهر هادی در گفت و گوی کوتاهی به سینما گفت: نسخه نهایی فیلم ۹۷ دقیقه است که چند روزی است به شورای پروانه نمایش ارائه شده است. به محض دریافت پروانه نمایش برای اکران آن تصمیم گیری خواهیم کرد.
فیلمنامه این فیلم را پدرام کریمی نوشته که داستان سه کارگر شهرستانی است که برای پیدا کار به تهران می آیند.

آتیلا پسیانی، یکتا ناصر، سیامک صفری، سحر قریشی، فاطمه رستمی و مهران احمدی، بهرام افشاری، سیروس همتی بازیگران فیلم تازه منوچهر هادی هستند.

منوچهر هادی درباره شباهت این فیلم با کارهای قبلی اش گفت: این فیلم تقریبا در همان حال و هوای “زندگی جای دیگریست” و “یکی میخواد باهات حرف بزنه” است. با تجربه پنج فیلم قبلی ام سراغ ساخت “کارگر ساده نیازمندیم” رفتم. فیلم تقابل قشر مرفه و نظام سرمایه دای جامعه با طبقه فرودست را به تصویر می کشد. هادی درخصوص تم مرگ که موضوع مشترک فیلم های قبلی اش است نیز گفت: مرگ به شکلی که در فیلم های قبلی ام وجود دارد در این فیلم نیست. البته قتلی در فیلم اتفاق می افتد اما موضوع آن صرفا اصلی نیست.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید