سینمای ایران

پوستر ” سیانور ” رونمایى شد

۱۴۷۴۴۶۰۸۱۵۷۸۲

پوستر فیلم سینمایی “سیانور” ساخته بهروز شعیبی به تهیه کنندگی سید محمود رضوی رونمایی شد.

“سیانور” دومین فیلم بلند سینمایی بهروز شعیبی است که فضای متفاوتی نسبت به کارهای قبلی این کارگردان دارد. این اثر در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد و برخلاف بی مهری داوران جشنواره با استقبال خوب مخاطبین و منتقدین روبرو شد.

همچنین این فیلم پس از جشنواره فجر، در اکران های خصوصی متعدد با حضور فعالان سیاسی مورد توجه آنها قرار گرفت. آخرین ساخته بهروز شعیبی به تازگی در جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران در بخش بهترین بازیگر نقش اول مرد، بهترین بازیگر نقش مکمل زن، بهترین فیلمبرداری و بهترین طراحی صحنه و لباس نامزد دریافت جایزه شد.

“سیانور” پس از فیلم “ربوده شده” در گروه سینمایی استقلال اکران عمومی می شود. پوستر این فیلم توسط شرکت تبلیغاتی سه در چهار طراحی شده است.

در خلاصه داستان “سیانور” آمده است: پایان یک سکوت طولانی! امیر و هما پس از مدتی یکدیگر را می یابند در حالیکه یک انتخاب بیشتر ندارند، سیانور یا زندگی! و آنها زندگی را انتخاب می کنند. این فیلم به برهه ای از تاریخ سیاسی ایران می پردازد که در سینمای ایران کمتر مورد توجه قرار گرفته شده است.

در این فیلم مهدی هاشمی، هانیه توسلی، حامد کمیلی، پدرام شریفی، بابک حمیدیان، بهنوش طباطبایی، رضا مولایی، فرزین صابونی، فریدون محرابی، سارا توکلی، وحید حبیبیان، وحید رونقی و آتیلا پسیانی به ایفای نقش می پردازند.

“سیانور” محصول موسسه سینمایی سیمای مهر است.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید