جشنواره سی و چهارم فیلم فجر سینمای ایران

پروانه نمایش “نقطه کور” صادر شد

image

پروانه نمایش ” نقطه کور ” صادر شد

پروانه نمایش فیلم سینمایی “نقطه کور” به تهیه کنندگی و کارگردانی مهدی گلستانه صادر شد.

فیلم سینمایی “نقطه کور” سومین ساخته مهدی گلستانه پس از “دردسر بزرگ” و “نازنین” محسوب می‌شود که در بخش سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در می آید.پروانه نمایش این فیلم سینمایی روز گذشته از سوی اداره کل نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی بدون اصلاحات صادر شد.

گفته می‌شود فیلم سینمایی “نقطه کور” از جمله آثار مهم حاضر در بخش سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر است.

تدوین “نقطه کور” توسط خشایار موحدیان و صداگذاری این فیلم سینمایی توسط بهمن اردلان انجام شده و ادیب قربانی نیز ساخت موسیقی سومین ساخته مهدی گلستانه را بر عهده داشته است.image

محمدرضا فروتن، هانیه توسلی، شقایق فراهانی، محسن کیایی، مریم بوبانی، خاطره اسدی، نیکی مظفری، علیرضا زمانی نسب، سیداحمد محمدی، سارا ربیعی، سجاد شهرابی، یلدا نوریان، مهدی پارسا در «”نقطه کور” به ایفای نقش پرداخته اند.

در خلاصه داستان این فیلم به قلم احسان بیگلری با همکاری پریسا هاشم پور آمده است: خسرو که ۲۳ روز را بر پهنه دریا و به دور از خانواده گذرانده؛ با دنیایی از ابهامات فکری که تمام مدت مثل خوره، ذهنش را اشغال کرده، وارد خانه‌اش در تهران می‌شود. پس از ورود خسرو به خانه، تمامی ذهنیت‌هایش عینیت می‌یابند. او قادر به مقابله با مسائل پیش آمده نیست، اما. . .

عکس: على نیک رفتار

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید