سینمای ایران

پروانه نمایش “فصل نرگس” صادر شد

۱۴۷۷۷۳۶۹۰۲۵۷۳

فیلم سینمایی “فصل نرگس” به نویسندگی و کارگردانی نگار آذربایجانی و تهیه کنندگی سحر صباغ سرشت پروانه نمایش گرفت.

به گزارش مشاور رسانه ای فیلم به نقل از تهیه کننده “فصل نرگس” شورای پروانه نمایش در جلسه ۱۴ مهرماه که با حضور اکثریت اعضای شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی برگزار شد، مجوز نمایش فیلم “فصل نرگس” به تهیه کنندگی سحر صباغ سرشت و نویسندگی و کارگردانی نگار آذربایجانی در ژانر اجتماعی را صادر کردند.

صباغ سرشت تهیه کننده فصل نرگس در خصوص تولید فیلم می گوید: “فصل نرگس” آذرماه سال ١٣٩۴ پیش تولید رسمی خود را آغاز کرد و پس ازمدت یک ماه پیش تولید در دی ماه ١٣٩۴ در لوکیشنی واقع در منطقه سعادت اباد کلید خورد ، تدوین فیلم به طور همزمان اغاز شد و پس از یک هفته از پایان فیلمبرداری در اسفند ماه سال ١٣٩۴ به طور هم زمان سایر مراحل پس از تولید را سپری کرد ودر نهایت در خرداد ماه سال ١٣٩۵ با سپری شدن کلیه مراحل پس از تولید اماده نمایش شد.

سرمایه گذار و مجری طرح “فصل نرگس” حمیدرضا عارف است و فیلم در ژانر اجتماعی تولید شده است. “فصل نرگس” با نگاهی انسان دوستانه ،قصه ای امید بخش را به شیوه ای متفاوت روایت می کند. فیلم اثری پر بازیگر است ولوکیشن های متعددی دارد که از جنوبی ترین نقطه تهران تا شمالی ترین منطقه پایتخت را به تصویر کشیده است

گفتنی است بازیگران اصلی بدون ترتیب عبارتند از : ریما رامین فر ، یکتا ناصر ، امیر اقایی و پژمان بازغی

بازیگران : شایسته ایرانی ، محمدرضا هدایتی ، صالح میرزااقایی ، شیرین اسماعیلی و….. ، با حضور ؛ گوهر خیراندیش ، با معرفی ؛ شبنم گودرزى

“فصل نرگس” دومین اثر نگارآذربایجانی پس از آیینه های روبرو است که به تهیه کنندگی سحر صباغ سرشت با سرمایه گذاری حمیدرضا عارف در ژانر اجتماعی ساخته شده است.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید