سینمای ایران

پخش ” عالیجناب ” بعد از تعطیلات نوروز

عالیجناب

 

مجموعه نمایش خانگی “عالیجناب” به کارگردانی سام قریبیان و تهیه‌کنندگی سام قریبیان پس از ایام نوروز ۹۵ در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

پیش از این قرار بود سریال “عالیجناب” همزمان با برگزاری دهمین دوره انتخابانت مجلس شورای اسلامی در شبکه نمایش خانگی توزیع شود که به گفته ردایی تعطیلات نوروز و وقفه‌ای که در پخش این سریال به‌وجود خواهد آمد بهتر است این مجموعه نمایش خانگی پس از تعطیلات نوروز و اوایل اردیبهشت ماه در شبکه نمایش خانگی توزیع شود.
مسعود ردایی درباره مراحل فنی این سریال به صبا گفت: تدوین “عالیجناب” توسط بهرام دهقانی به پایان رسیده و به طور صداگذاری و مراحل جلوه‌های بصری این سریال به ترتیب توسط ایرج شهزادی و وحید قطبی‌زاده در حال انجام است.

این سریال که به تهدیدات امنیتی علیه رییس جمهور می‌پردازد به لحاظ سوژه، کیفیت و ساخت نسبت به سریال های تلویزیون و شبکه خانگی کاملا متفاوت است.

در این سریال از ترکیب جذابی برای تیم بازیگران استفاده شده که هرکدام به تنهایی ستاره‌های فیلم‌های سینمایی هستند و حالا همگی درکنار هم قرار گرفته‌اند. بازیگران این سریال به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: سعید آقاخانی، امیرآقایی، احمدرضا اسعدی، لیلا اوتادی، حسین پاکدل، پرویز پورحسینی، بابک حمیدیان، سحر دولتشاهی، امید روحانی، وحید رونقی، علیرضا رییسی، حسین سلیمانی، پرویز سیرتی، رضا شریف‌نژاد، آزاده صمدی، میثم عبدی، حسین عرفانی، سام قریبیان، احسان کرمی، نازنین کریمی، پریوش نظریه، حامد مدرس، صالح میرزاآقایی، مهتاج نجومی و حسین یاری.

این سریال ١٣ قسمتی که در شبکه نمایش خانگى توزیع مى شود فراز و نشیب‌های بین شش شخصیت اصلی داستان را به تصویر می‌کشد.

عکس: حبیب مجیدى

درباره نویسنده

پویان صدقی

پویان صدقی

نظر بدهید