جشنواره سی و چهارم فیلم فجر سینمای ایران

پایان “هیهات” با حامد بهداد

image

آخرین اپیزود فیلم سینمایی “هیهات” به کارگردانی هادی نائیجی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی با بازی حامد بهداد به پایان رسید.

چهارمین اپیزود از فیلم سینمایی “هیهات” به عنوان اولین فیلم چهار اپیزودی سینمای ایران، توسط هادی نائیجی کارگردانی می شود تا در سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجر حضور جدی داشته باشد.

این فیلم توسط دانش اقباشاوی،هادی نائیجی، هادی مقدم‌ دوست و روح‌الله حجازی نوشته و کارگردانی شده است که پس از۷۰ جلسه، فیلمبرداری آن پایان یافت. تدوین فیلم سینمایی “هیهات” نیز همزمان با فیلمبرداری توسط خشایار موحدیان و سودابه سعیدنیا شروع شد و در حال حاضر ۷۰ درصد آن به سرانجام رسیده است.

همچنین مسعود سخاوت دوست قرار است موسیقی فیلم سینمایی “هیهات” را بسازد و برای دومین بار در کنار محمدرضا شفیعی تهیه‌کننده فیلم در جشنواره بین المللی فیلم فجر حاضر شود. اولین همکاری مشترک این دو نفر به فیلم “ماهی سیاه کوچولو” با بازی مریلا زارعی و مصطفی زمانی بازمی گردد که در جشنواره سی و سوم فیلم فجر نمایش داده شد.

همزمان با آهنگسازی کارهای مربوط به صداگذاری و جلوه‌های ویژه کامپیوتری این کار نیز در حال انجام است و قرار است اولین نمایش این فیلم با نقش آفرینی بازیگرانی چون حمید فرخ نژاد، حامد بهداد، مینا ساداتی، بابک حمیدیان، آلا نجم، بهاران بنی احمدی و خسرو شهراز در سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجر باشد.

این پروژه اپیزودیک با موضوعات اجتماعی و مفاهیم عاشورایی، محصول سازمان هنری و رسانه‌ای اوج می باشد.

عکس: حسن هندى

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید