جشنواره سی و چهارم فیلم فجر سینمای ایران

پایان فیلمبردارى “کفش هایم کو؟”

image

سیدعلی قائم‌ مقامی از پایان فیلمبرداری “کفش‌هایم کو؟” نوزدهمین فیلم بلند سینمایی کیومرث پوراحمد و تلاش برای رساندن فیلم به جشنواره فیلم فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پروژه، تهیه‌کننده فیلم سینمایی “کفش‌ هایم کو؟” گفت: فیلمبرداری ۱۶ آبان ماه آغاز شد و پس از ۳۴ جلسه شامگاه ۲۱ آذرماه با فیلمبرداری سکانس‌های خیابانی با حضور مجید مظفری به پایان رسید.

وی افزود: پیش از اتمام مهلت مقرر برای ثبت نام جشنواره فیلم فجر فرم را پر کرده ایم و این روزها تمام تلاش خود را معطوف به ارائه نسخه با کیفیت و مطلوب از فیلم کرده‌ایم چرا که خوشبختانه با همکاری همه گروه، حتی از زمان پیش بینی شده نیز فیلمبرداری زودتر به پایان رسید و به همین دلیل تمرکز بیشتری را بر روی مراحل فنی گذاشته‌ایم.image

قائم‌ مقامی خاطرنشان کرد:از مدتی قبل میثم مولایی کار تدوین و محمود موسوی‌ نژاد کار صداگذاری را آغاز کرده‌اند و به تازگی فردین خلعتبری ساخت موسیقی متن فیلم را آغاز کرده است.

براساس این گزارش رضا کیانیان، رویا نونهالی، مجید مظفری، شقایق فراهانی، بهاره کیان‌افشار، مینا وحید و منصوره وافری بازیگران هستند که در”کفش‌هایم کو؟” مقابل دوربین علیرضا زرین‌دست قرار گرفتند.

در خلاصه داستان این فیلم که برخلاف بر اخبار و شایعات، ارتباطی با شب یلدا ندارد آمده است: فیلمی در ارتباط با تبعات مهاجرت و بیماری آلزایمر.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید