سینمای ایران

پایان فیلمبردارى “دعوتنامه” در سکوت خبرى

۱۴۷۶۶۲۶۳۸۹۸۹۲

فیلمبرداری فیلم سینمایی “دعوتنامه” به کارگردانی مهرداد فرید به تازگی در شهر مشهد به پایان رسیده و فیلم هم اکنون مراحل فنی خود را پشت سر می گذراند.

فیلمبرداری این فیلم از اوایل شهریور در تهران آغاز شد و گروه بعد از یکی- دو هفته عازم شهر مشهد شدند. در واقع بخش عظیم فیلمبرداری این فیلم در مشهد انجام شده است.

در حال حاضر و با پایان فیلمبرداری تدوین توسط مهرداد فرید آغاز شده و فیلم در روزهای آتی وارد مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی می شود.اولین نمایش این فیلم در سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر خواهد بود.
۱۴۷۶۶۲۶۳۷۴۶۱۲
میترا حجار، شقایق فراهانی، حمیدرضا آذرنگ و (با معرفی) شهاب شادابی، سحر کریمی، غزل فرید، بهزاد جعفری، مسعود شریف بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

فیلمنامه “دعوتنامه” توسط فرید و حمید چمنی به نگارش درآمده و یک درام اجتماعی است. فیلم داستان زندگی یک جیب بر را روایت می کند که با جیب بری از جیب زائران حرم امام رضا(ع) امورات خود را می گذراند. بعد از گذشت چندی با رخ دادن اتفاقی وی از کار خود پشیمان می شود و… .

این کارگردان ساخت فیلم های سینمایی “بی تابی بیتا”، “زن ها شگفت انگیزند”، “از ما بهترون”، “همخانه” و “آرامش در میان مردگان” را در کارنامه خود دارد.

عکس: مهدى حیدرى

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید