سینمای ایران

“پارادیس” در جشنواره رونمایى مى شود

image

رونمایى از ” پارادیس ” در جشنواره فجر

علی عطشانی برای سه فیلم “پارادایس”، “مغز نارنجی” و “یادم تو را فراموش” فرم حضور در جشنواره را پر کرد.

علی عطشانی که امسال یکی از پرکار‌ترین کارگردان‌های سینمای ایران بوده و برای حضور سه فیلم در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر فرم پر کرده است، در همین رابطه گفت: طی چند روز گذشته فرم حضور فیلم‌ های سینمایی “پارادایس”، “مغز نارنجی” به کارگردانی مهدی خسروی و “یادم تو را فراموش” را پر کردم و هر کدام که مورد قبول جشنواره باشد به نمایش در خواهد آمد.

این در حالی است که فیلم سینمایی “پارادایس” که سال گذشته در کشور آلمان مقابل دوربین رفته این روزها مراحل نهایی فنی خود را پشت سر می‌گذارد و پوریا حیدری این روزها مشغول ساخت موسیقی برای این فیلم سینمایی است. همچنین امید نیکوبیان ترانه تیتراژ فیلم سینمایی‌”پارادایس” را می‌خواند.

در این فیلم بازیگرانی از جمله مهران رجبی، جواد عزتی، محمدعلی نجفیان، سامان صفاری، الیویا بورکارت، ماتیاس متس، کلاتسیدا روبرت، کاترین فلوس به ایفای نقش پرداخته‌اند.

در خلاصه داستان آن به قلم مهدی علی میرزایی آمده است: دو طلبه جوان می‌خواهند برای شرکت در سمیناری دانشگاهی پیرامون ادیان به آلمان بروند. رییس حوزه علمیه آن‌ها که حاج‌ آقا فراستی نام دارد، راه سفر را بر آن‌ها سد می‌‌کند. طلبه‌‌های جوان با اغفال حاج ‌آقا فراستی، ویزایی هم برای او می‌‌گیرند و وی را با خود به آلمان می‌‌برند و…

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید