جشنواره سی و چهارم فیلم فجر سینمای ایران ویدیو

” نیمه شب اتفاق افتاد ” / ویدیوهاى فیلم نیوز دیلى از فیلم هاى جشنواره فجر (١)

اواسط سال گذشته خبر صدور پروانه ساخت دومین فیلم بلند سینمایی تینا پاکروان منتشر شد. درحالیکه این کارگردان “یحیی سکوت نکرد” را به عنوان تهیه‌ کننده برای حضور در جشنواره آماده می‌کرد، مذاکره با بازیگران را برای بازی در فیلم تازه‌اش آغاز کرد.

حامد بهداد نخستین بازیگرى بود که با گروه براى ایفاى نقش اصلى به توافق رسید و سایر عوامل هم پس از آن انتخاب شدند و فیلم در تابستان جلوى دوربین رفت.

اکثر سکانس‌ های فیلم در خانه‌ای در فرحزاد فیلمبردار‌‌‌ی شده است. تینا پاکروان مانند ساخته قبلى اش “خانوم” در این فیلم هم به زنانی می‌ پردازد که می‌خواهند بدون حمایت و با قدرت خودشان زندگی
کنند.

حامد بهداد در فیلم “نیمه شب اتفاق افتاد” نقش یک خواننده به نام “حسین” را بازی می‌ کند. تینا پاکروان درباره نقش و بازی حامد بهداد در این فیلم گفت: برای این نقش با توجه به ویژگی هایی که داشت انتخاب هر کسی ممکن نبود و باید بازیگری انتخاب می شد که بتواند به بهترین شکل آن را ایفا کند و حامد بهداد اینقدر در این فیلم متفاوت ظاهر شده که همه از دیدن او حیرت زده می شوند.

نقطه قوت فیلم همانطور که در آنونس فیلم خواهید دید بازى هاى درخشان آن است.حتى نقش هاى کوتاه تر مثل نقش هایى که گوهر خیراندیش،ستاره اسکندرى،آتیلا پسیانى و شقایق فراهانى دارند به لحاظ قدرت و زیبایى اجرا بسیار مورد توجه است.

درباره نویسنده

پویان صدقی

پویان صدقی

نظر بدهید

یک کامنت