سینمای جهان

همکارى مجدد برد پیت و دیوید فینچر

image

دیوید فینچر دنباله فیلم “جنگ جهانی z” را بازی برد پیت در نقش اصلی می‌سازد.

فینچر و برد پیت که آخرین‌ بار در فیلم موفق “زندگی عجیب بنجامین باتن” با هم همکاری کرده‌ بودند قرار است بزودی دنباله فیلم هیجانی “جنگ جهانی z” را به سنیما بیاورند.

قسمت اول فیلم “جنگ جهانی z” در سال ۲۰۱۳ بر مبنای رمان پرفروش جنگ جهانی z: تاریخ شفاهی جنگ زامبی نوشته مکس بروکس و به کارگردانی مارک فورستر و با بازی برد پیت در نقش یک مامور سازمان ملل به سینما آمد و در نهایت موفق به فروش جهانی ۵۴۰ میلیون دلار دست یافت.

بنابر اعلام ورایتی، ابتدا قرار بود جان بایونا ساخت دنباله فیلم “جنگ جهانی z” را بر عهده گیرد، اما وی برای ساخت دنباله فیلم “دنیای ژوراسیک” از این پروژه سینمای کناره‌گیری کرد و دیوید فینچر این فرصت را خواهد داشت تا چهارمین همکاری خود را با برد پیت پس از فیلم‌های “هفت”، “باشگاه مشت‌زنی” و “زندگی عجیب بنجامین باتن” تجربه کند.
برد پیت که علاوه بر بازی در دنباله فیلم “جنگ جهانی z” تهیه‌کنندگی آن را نیز بر عهده دارد، با چند کارگردان برای ساخت این فیلم سینمایی مذاکره کرده، اما درنهایت با فینچر به توافق رسیده است.

“دختر گمشده” آخرین ساخته سینمایی فینچر در سال ۲۰۱۴ بود که با فروش ۳۶۹ میلیون دلاری پرفروش‌ترین فیلم این کارگردان آمریکایی نام گرفت.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید

یک کامنت