سینمای ایران

“هلن” به زودى اکران مى شود

image

فیلم سینمایی “هلن” به کارگردانی و تهیه کنندگی علی اکبر ثقفی با دریافت پروانه نمایش به زودی به نمایش عمومی در خواهد آمد.

مدت زمان این فیلم کوتاه شد و در تدوین مجدد ۸۹ دقیقه شده است.گروه تولید به تازگی برای پخش آن با نیمروز فیلم به توافق رسیده اند. هر چند این ساخته ثقفی هنوز با گروه خاصی قرارداد نبسته است.

علی اکبر ثقفی درباره شرایط اکران ساخته جدیدش گفت: آنونس های فیلم ساخته شده و تا ماه آینده تبلیغات محیطی را نیز برای اکران هر چه بهتر اغاز خواهیم کرد. وی در ادامه افزود:این فیلم در میان ساخته های قبلی ام جایگاه ویژه ای دارد. تلاش کرده ام در این فیلم به روایت تازه ای از شکل سینمایی برسم که مخاطب امروزی را جذب کند.اطمینان دارم اگر عدالت اکران در مورد “هلن”به خوبی رعایت شود این فیلم می تواند به فروش خوبی دست یابد.

این کارگردان و تهیه کننده در پایان گفت:از تمام ظرفیت های تبلیغی برای اکران استفاده خواهیم کرد و در روزهای آینده یکی دو آنونس دیگر برای فیلم ساخته خواهد شد.اطمینان دارم که مخاطبان سینما با “هلن” ارتباط برقرار می کنند و فیلم می تواند در نمایش عمومی به موفقیت دست یابد.

روشنک گرامی، پژمان بازغی، امین حیایی، هوتن شکیبا، ستاره پسیانی، مهرداد فلاحتگر، سید احمد محمدی و رویا نونهالی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

فیلم “هلن”روایتگر داستان زندگی دختری است که با خانواده اش دچار چالش هایی اساسی می شود

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید