سینمای ایران

هشت مورد اصلاحیه براى ” کارگر ساده نیازمندیم “

image

“کارگر ساده نیازمندیم” آخرین ساخته منوچهر هادی از اردیبهشت‌ ماه امسال در وزارت ارشاد درگیر گرفتن پروانه نمایش است اما تاکنون مجوز اکران آن صادر نشده است.
.
هادی با اعلام این خبر که هشت اصلاحیه به فیلم تازه او وارد شده، در این‌ باره به آی‌ سینما می‌گوید: امیدواریم با اعمال برخی از این اصلاحات، در مورد برخی دیگر از آن‌ها به تعامل برسیم.
.
فیلم “کارگر ساده نیازمندیم” از دی‌ماه سال گذشته کلید خورد و اوایل اسفند پس از ۳۸ جلسه فیلم‌برداری به پایان رسید. پس از پایان یافتن مراحل فنی، “کارگر ساده نیازمندیم” اردیبهشت‌ماه برای دریافت پروانه نمایش راهی ارشاد شد، اما در این مدت خبری درباره آن منتشر نشده بود.
.
هادی در گفت ‌و گو با آی‌ سینما در این‌ باره توضیح می‌دهد: هشت مورد اصلاحی به فیلم وارد شده که امیدواریم درباره برخی از این اصلاحیات با شورای پروانه نمایش به تعامل برسیم. امروز من جلسه‌ای در ارشاد درخصوص همین موضوع داشتم و درباره اصلاحیات فیلم بحث شد، امیدواریم با اعمال برخی از این اصلاحات، در مورد برخی دیگر از آن‌ها به تعامل برسیم.
.
هادی همچنین از اولین اکران این فیلم ۹۷ دقیقه‌ای در جشنواره فیلم فجر خبر داد. فیلم تازه او یک فیلم جدی در ژانر اجتماعی است. فیلمنامه “کارگر ساده نیازمندیم” را پدرام کریمی نوشته که داستان سه کارگر شهرستانی است که برای پیدا کار به تهران می ‌آیند.
.
آتیلا پسیانی، یکتا ناصر، سیامک صفری، سحر قریشی، فاطمه رستمی و مهران احمدی، بهرام افشاری، سیروس همتی بازیگران این فیلم هستند.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید