سینمای ایران

” هجوم ” به جشنواره هاى بین المللى مى رود

image

شهرام مکرى که جدیدترین اثرش به نام “هجوم” در مراحل پس از تولید قرار دارد در پاسخ به این سوال که قرار بود فیلم در جشنواره ونیز رونمایی شود ولی انگار مراحل پس از تولید طولانی تر شد برنامه ای برای رونمایی از این فیلم در ایران دارید یا خیر؟ گفت: برنامه ریزی های فشرده ای را داشتیم تا فیلم “هجوم” در  فستیوال ونیز حضور داشته باشد ولی متاسفانه شرایط تولید و پس از تولید فیلم طبق برنامه ای که ما دوست داشتیم پیش نرفت و بخش هایی از مراحل پس از تولید فیلم باقی ماند است و هنوز صداگذاری نهایی صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه هنوز خروجی نهایی فیلم گرفته نشده است، گفت: قطعا پس از اتمام مراحل پس از تولید، فیلم “هجوم” را در بازار بین المللی به عنوان محصول سال ۲۰۱۷  معرفی می کنیم و احتمالا در فستیوال هایی چون ساندنس و برلین شرکت کنیم.

کارگردان فیلم “هجوم” گفت: برنامه ما در ایران این است که تا جشنواره فیلم فجر فیلم را نگه داریم و اگر قانون نمایش در خارج از کشور مانعی برای شرکت در جشنواره فیلم فجر نباشد اول در جشنواره های خارجی شرکت می کنیم چون به نظر من این قانون درست نیست.

وی درخصوص وجود روایت دایره ای در “هجوم” گفت: به این سادگی روایت دایره ای ندارد و هر چند که داستانی را روایت می کند، اما از “ماهی و گربه” پیچیده تر است.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید