سینمای جهان

هانیبال علیه شرلوک هولمز/ مارول با “دکتر استرنج” می آید

Doctor_Strange_Logo

خبر حضور “بندیکت کامبربچ” در نقش دکتر استرنج پیش‌از این منتشر شده بود. حال استیون بروسارد مدیر تولید این فیلم خبر حضور بازیگر هانیبال، مدز میکلسن را به عنوان نقش منفی این پروژه‌ی مارول تایید کرد.

در مصاحبه با EW مدیر استودیو مارول تهیه‌کننده‌ی دکتر استرنج “کوین فیج” درباره‌ی دنیای این فیلم و نقش میکلسن توضیحات بیش‌تری ارائه کردند:
“ما بینندگان را به سفری در جهان‌های چندگانه و ابعاد دیگر می‌بریم و شگفتی‌های بسیاری را به تصویر می‌کشیم. شگفتی‌هایی که بسیار جذاب و در عین حال منحصر به فرد هستند. اما چیزهای ترسناکی نیز در این ابعاد جدید حضور دارند. شخصیتی که مدز قرار است نقش آن را بازی کند جادوگری است که فرقه‌ی خود را تشکیل داده و بر این باور است که اگر اجازه دهیم برخی از این چیزها به دنیای ما راه پیدا کنند جهان بهتری خواهیم داشت.”
وی ادامه داد: “مأموریت دکتر استرنج و زن باستانی که تیلدا سوئینتون نقش آن را ایفا خواهد کرد محافظت از بشریت در برابر این چیزهای مخوف است.”

هنوز نام این جادوگر که میکلسن نقش آن را باری می‌کند فاش نشده است.

چیوتل اجیوفور، ریچل مک‌آدامز، اسکات رودین، امی لندکر و میشائیل استاهلبارگ دیگر بازیگران این پروژه‌ی پرهزینه‌ی سینمایی هستند. اوایل این ماه “تام هادلند” بازیگر مرد عنکبوتی در صحنه‌ی فیلم‌برداری دکتر استرنج دیده شده و همین شایعاتی را از حضور هرچند کوتاه مرد عنکبوتی در این فیلم به راه انداخته است.

“اسکات دریکسون” کارگردان این فیلم مژده‌ی یک سفر ذهنی با بازی چندوجهی کامبربچ در نقش پیچیده‌ی دکتر استرنج را داده است.

دکتر استرنج ۲۸ اکتبر ۲۰۱۶ در بریتانیا و ۴ نوامبر ۲۰۱۶(۱۴ آبان ۱۳۹۵) در ایالات متحده به روی پرده‌ی سینما می‌رود.

 

درباره نویسنده

پویان صدقی

پویان صدقی

نظر بدهید