سینمای ایران

” نیمه شب اتفاق افتاد ” در انتظار پروانه نمایش

image

کارگردان فیلم سینمایی “نیمه شب اتفاق افتاد” این اثر را برای دریافت پروانه نمایش به وزارت ارشاد داده و همچنان منتظر دریافت مجوز اکران است.

تینا پاکروان کارگردان سینما با اشاره به زمان اکران فیلم سینمایی “نیمه شب اتفاق افتاد” که سال گذشته در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت اینگونه گفت: مدتی پیش فیلم “نیمه شب اتفاق افتاد” را برای دریافت پروانه نمایش به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه کرد و همچنان منتظر پروانه نمایش هستم. البته با توجه به اتفاقاتی که این روزها در سینمای ایران رخ داد است، بررسی پروانه نمایش فیلم ها با دقت نظر بیشتری صورت می گیرد به همین دلیل زمان صدور پروانه نمایش فیلم ها با تاخیر همراه است.

پاکروان ادامه داد: برنامه ریزی نهایی برای اکران این فیلم برای مهر ماه سال جاری و بعد از دهه اول محرم خواهد بود و امیدوارم بتواند در جذب مخاطب موفق باشد.

وی با اشاره به فعالیت های جدید خود در سینما تاکید کرد: در حال حاضر مشغول نگارش یک فیلمنامه جدید هستم که بعد از پایان نگارش پیش تولید آن را آغاز می کنم. پاکروان در پایان گفت: مدتی است در حال رایزنی برای ساخت یک فیلم با موضوع دفاع مقدس هستم که البته چندان امیدوارم نیستم که بتوانم بودجه لازم برای ساخت این پروژه را به دست آورم. هرچند برای رایزنی به نهادهای مختلف سر زده ام که هنوز جواب قطعی از هیچ کدام از آنها نگرفته ام.

حامد بهداد، رویا نونهالى، گوهر خیراندیش، ستاره اسکندرى، آتیلا پسیانى، سینا رازانى، کریم امینى و … بازیگران “نیمه شب اتفاق افتاد” هستند

عکس: احمدرضا شجاعى

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید