جشنواره سی و چهارم فیلم فجر سینمای ایران

موسیقى ” ابد و یک روز ” به صدا درآمد

image

فیلم “ابد و یک روز” یکی از فیلم های شاخص بخش نگاه نو سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، هم اکنون در مرحله ساخت موسیقی است.
“ابد و یک روز” اولین فیلم بلند سینمایی سعید روستایی به تهیه کنندگی سعید ملکان است.

موسیقی این فیلم توسط امید رئیس دانا ساخته می شود تا “ابد و یک روز” برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده نمایش شود.همچنین علیرضا علویان هم کار صداگذاری را انجام مى دهد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:
خانواده در تدارک مراسم عروسى سمیه هستند،اما اتفاقاتی روابط خواهران و برادران را سرد می کند که در نهایت باعث ماجراهایی می شود.

شنیده ها حاکی از این است که “ابد و یک روز” یکی از گزینه های حضور در بخش سودای سیمرغ جشنواره فجر است. در این فیلم پر بازیگر، پیمان معادی، نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار،ریما رامین فر، شیرین یزدان بخش، معصومه رحمانی، مهدی قربانی، محمد علیمحمدی، اسماعیل گرجی، امیررضا فلاح و با حضور شبنم مقدمی به ایفای نقش می پردازند.image

پیمان معادی و نوید محمد زاده در “ابد و یک روز” در نقشهای متفاوتی حضور دارند و همین موضوع یکی از ویژگیهای این فیلم به شمار می رود.

عوامل تولید این فیلم عبارتند از:نویسنده و کارگردان:سعید روستایی، مشاور کارگردان:مازیار میری، مدیر فیلمبرداری: علی قاضی، مدیر تولید: محمدرضا منصوری، طراح چهره پردازی:سعید ملکان، تدوین: بهرام دهقانی، صداگذار علیرضا علویان ، صدابردار:امین میرشکاری، طراح صحنه:محسن نصرالهی، طراح لباس:غزاله معتمد، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان:علیرضا نسائی، منشی صحنه:ندا قائدی، عکاس: امیر حسین شجاعی، مشاور رسانه ای:بیتا موسوی، مدیر تدارکات:محمد حیدر قلی فرد و تهیه کننده: سعید ملکان.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید