سینمای ایران

مصطفی زمانی بازیگر ” یک روز بخصوص ” شد

image

مصطفی زمانی که این روزها به واسطه سریال “شهرزاد” بازیگر پرطرفداری است، به فیلم سینمایی “یک روز بخصوص” به کارگردانی و تهیه کنندگی همایون اسعدیان پیوست.

به گزارش فیلم نیوز دیلى، همایون اسعدیان پس از چهار سال دوری از سینما، این روزها مشغول پیش تولید فیلم سینمایی جدید خود با عنوان “یک روز بخصوص” است و به تازگی مصطفی زمانی به جمع بازیگران این فیلم پیوسته است.

همانطور که پیش از این هم اعلام شده بود،اسعدیان برای انتخاب بازیگر دختر و پسر بین ۱۸ تا ۲۴ سال این فیلم، مدتی پیش از طریق تلگرام فراخوان انتخاب بازیگر داد.مازیار میری مجری طرح “یک روز بخصوص” در این ارتباط گفت: خوشبختانه این فراخوان با استقبال بسیار زیادی روبرو شد. اما به دلیل اینکه ما زمان زیادی برای کلید زدن فیلم در اختیار نداشتیم، نتوانستیم زمان این فراخوان را تمدید کنیم و ۱۱ دی ماه این مهلت به پایان رسید.

میری افزود: پس از بررسی، ۵ بازیگر خانم و سه بازیگر پسر از بین متقاضیان انتخاب کردیم و هم اکنون همایون اسعدیان به همراه مهرداد میرکیانی طراح چهره پردازی فیلم، مشغول تست گریم هستند تا از بین آنها بازیگران دختر و پسر فیلم انتخاب شوند. البته از بین متقاضیانی که در این فراخوان شرکت کرده بودند، تعدادی دیگر را هم برای بازیگران نقشهای فرعی انتخاب کردیم.

همچنین چهار بازیگر اصلی این فیلم که از چهره های شاخص سینما هستند هم به زودی معرفی می شوند.image

 

عوامل تولید “یک روز بخصوص” عبارتند از:نویسنده:همایون اسعدیان با همکاری:مجید قیصری، مدیر فیلمبرداری:علی قاضی، طراح چهره پردازی:مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس:کامیاب امین عشایری، صدابردار:ساسان نخعی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: مریم هژیروند، دستیاران کارگردان:مهدی لطیفی، نگار جنیدی، مدیر تولید:مجید کریمی، مدیر تدارکات:سید رسول سید حاتمی، عکاس:مهدی دلخواسته، مشاور رسانه ای:بیتا موسوی، مجری طرح:مازیار میری و تهیه کننده:همایون اسعدیان.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید