سینمای ایران

مشکل پروانه نمایش ” بارکد ” حل شد

image

فیلم “بارکد” پنجمین ساخته بلند سینمایی مصطفی کیایی به حساب می‌آید که در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و با استقبال بسیار خوبى مواجه شد. فیلمی که پس از نمایش در جشنواره فیلم فجر با مشکلات پروانه نمایش روبه‌ رو شد.

مشکل پروانه نمایش تازه‌ترین ساخته مصطفی کیایی ممیزی‌های موجود در “بارکد” بود. این روزها کیایی در حال انجام اصلاحات وارد شده از سوی اداره کل نظارت و ارزش‌یابی سازمان سینمایی روی فیلم است.

به گفته کیایی چند ممیزی به فیلم “بارکد” وارد شده که اصلاحات این موارد انجام خواهد شد و در هفته جاری پروانه نمایش از اداره کل نظارت و ارزش‌یابی سازمان سینمایی صادر خواهد شد. بعد از آن فیلم برای اکران عمومی آماده خواهد بود.

پخش فیلم سینمایی “بارکد” بر عهده فیلمیران است و مصطفی کیایی عید فطر را برای اکران عمومی تازه‌ترین ساخته خود در نظر گرفته است.

در “بارکد” بهرام رادان، محسن کیایی، سحر دولتشاهی، بهاره کیان‌افشار، بابک بهشاد، علی کوچکی، رضا شریفی‌نژاد، آرش تاج، سحر آربین، مرجان علیزاده، شهرام جمشیدی، سمانه عارف‌پور و پژمان بازغی با هنرمندى رضا کیانیان ایفای نقش می‌کنند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: پشت هر آدمی داستانی هست و پشت هر داستانی یه آدم، بهتره قبل از هر قضاوتی یکم صبر داشته باشیم.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید