سینمای ایران

” مرگ ماهى ” کوتاه شد

image

فیلم سینمایی ” مرگ ماهی ” در آستانه اکران عمومی، شش دقیقه کوتاه و بخش هایی از آن حذف شد.

فیلم سینمایی “مرگ ماهى” به کارگردانی سیدروح الله حجازی در حالی از چهارشنبه هفته آینده روی پرده سینماهای کشور می رود که شش دقیقه از آن کوتاه شده است.

کوتاه شدن این شش دقیقه به دنبال تشخیص کارگردان و بازخوردهای گرفته شده از نمایش فیلم در سی و سومین جشنواره فیلم فجر و نمایش فیلم برای هنرمندان و منتقدان بوده است.

فیلم سینمایی “مرگ ماهی” با ثبت قرارداد از چهارشنبه هفته آینده در گروه ماندانا بعد از پایان اکران “من سالوادور نیستم” به نمایش عمومی درخواهد آمد.

نیکی کریمی، علی مصفا، طناز طباطبایی، ریما رامین‌‏فر، بابک کریمی، بهرنگ علوی، حسام محمودی، مروارید کاشیان، با هنرمندی پانته‌آ بهرام، بابک حمیدیان، رابعه مدنی و سحر دولتشاهی و همچنین کیمیا مرادیان، ملیکا پارسا، حسام رحیمی‌منش (بازیگران خردسال) بازیگران آن هستند.

فیلم “مرگ ماهی” داستان زندگی مادری را روایت می کند که پس از مرگش، فرزندان او به خانه‌اش می‌آیند و از طریق پرستار مادر متوجه می‌شوند که وصیت کرده که سه روز پس از مرگش او را به خاک بسپارند

این فیلم پس از چندین حضور بین المللی روی پرده سینماهای کشور می رود و سرمایه‌گذاران آن بانک پاسارگاد، شرکت سرمایه گذاری پارس آریان و سید روح الله حجازی هستند.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید