سینمای ایران

“مرداد” به پایان خط رسید

image

فیلمبرداری فیلم سینمایى “مرداد” به پایان رسید. به گزارش سینما، مراحل فیلمبرداری “مرداد” به کارگردانى بهمن کامیار که اواخر بهمن ماه ١٣٩۴ فیلمبردارى خود را آغاز کرده بود، پس از ٣٣ جلسه فیلمبردارى در لوکیشن هایى همچون بیمارستان فوق تخصصى نورافشار، مزون لباس در ولنجک و صحنه های خیابانى در شهرک غرب، لوکیش اصلى این فیلم سینمایی که آپارتمانی دریوسف آباد تهران بود، در نهایت در اوین به پایان رسید.

فیلم سینمایى “مرداد” که فیلمنامه آن نیز توسط بهمن کامیارنوشته شده، از مضمونى اجتماعى برخوردار است و روایتگر زندگى یک زوج جوان به نامهاى امیر و رویا است که پس از سالهازندگی دچار مشکلات و اختلافاتى شده اند که این جریاناتدستمایه هسته اصلی داستان هستند.

فیلم “مرداد” که اولین فیلم بلند سینمایى کامیار محسوب می شود،بلافاصله وارد مراحل فنی خواهد شد تا پس از اتمام برای اکران وارائه به جشنواره در سال جدید آماده شود.

محمدرضا فروتن و رعنا آزادى ور، بهنوش بختیارى، بابک بهشاد،لیلى فرهاد پور، پروین ملکى، على گل زاده، عاطفه للهى ، نیلوفرمولایى با حضور افتخارى اندیشه فولادوند و با هنرمندى مهتابکرامتى ترکیب بازیگران این فیلم را تشکیل داده اند.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید