نمایش خانگی

محمدحسین لطیفى بازیگر “پیکسل” شد

۱۴۸۰۷۴۸۱۴۶۱۸۶

محمد حسین لطیفی به جمع بازیگران سریال “پیکسل” پیوست تا برای نخستین بار بازیگری را با حضور در این پروژه که ساختاری نامتعارف و بکر دارد تجربه کند.

محمد حسین لطیفی که به عنوان مشاور پروژه در سریال “پیکسل” حضور داشت، در آخرین روزهای تصویربرداری فاز اول ، به عنوان بازیگر جلوی دوربین رفت تا یکی از نقش های کلیدی و حساس این سریال را ایفا کند.

لطیفی پیش از این قصد داشت تا بازیگری را در سریال “نردبام آسمان” به کارگردانی خودش و نویسندگی حامد عنقا تجربه کند. او قرار بود در این سریال تاریخی عهده دار نقش تیمور لنگ باشد، اما با حذف بخش های مربوط به این شخصیت از قصه ، بازی لطیفی نیز منتفی شد. حالا بعد از گذشت سال ها او در حال تجربه این عرصه در پروژه “پیکسل” با طراحی، نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقاست.

این دو علاوه بر این دو پروژه در سریال های “قلب یخی” و “تنهایی لیلا” هم با هم همکاری داشتند. سریال “پیکسل” این شب ها با وجود سرمای شدید هوا در خیابان های تهران مراحل پایانی تصویربرداری فاز اولش را به کارگردانی محمود معظمی پشت سر می گذارد.

این سریال در ژانر معمایی ساخته می شود و قصه آن حول و حوش یک اتفاق هولناک شکل می گیرد، اتفاقی که موجب می شود زندگی یک خواننده معروف و پر طرفدار با سرنوشت دو سوپراستار سینما گره بخورد. اما چه کسی این اتفاق را رقم زده و آن را جلو می برد؟

کامبیز دیرباز و پوریا پورسرخ، لیلا اوتادی ،سحر قریشی، نرگس محمدی، برزو ارجمند، جواد یحیوی همراه با امید حاجیلی بازیگرانی هستند که تاکنون جلوی دوربین رفته اند که البته به زودی تعدادی دیگر از بازیگران مطرح سینما و تلویزون نیز به این جمع اضافه خواهد شد.

“پیکسل” نخستین سریال تعاملی است که بیننده ها در روند روایت داستان آن مشارکت دارند. جزئیات و کیفیت مشارکت مردم در قصه طی هفته های آینده اعلام خواهد شد.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید