سینمای ایران

“مادر قلب اتمى” به شوراى عالى نظارت مى رود

image

در حالیکه نزدیک به سه سال از ساخت “مادر قلب اتمی” به کارگردانی علی احمدزاده می‌ گذرد، این فیلم همچنان فرصتی برای اکران پیدا نکرده است.

اوایل هفته امیر سیدزاده تهیه کننده “مادر قلب اتمى” در گفتگویى در مورد صدور پروانه نمایش فیلم گفت: شش ماه پیش اعضای شورای پروانه نمایش موافقت خود را با اکران فیلم “مادر قلب اتمی” اعلام کردند، اما زمانیکه ما برای دریافت پروانه نمایش به سازمان سینمایی مراجعه کردیم آن را به ما تحویل ندادند و آقای ایل بیگی هم به ما گفتند که این فیلم برای اکران مشکل خاصی ندارد و فقط باید یک یا دو اصلاحیه دیگر اعمال شود.

اما امیر سید زاده امروز در گفتگو با فیلم نیوز اعلام کرد علیرغم میل باطنى و با وجود اینکه فیلم پروانه نمایش دارد مجبور شده فیلم را براى تعیین تکلیف به شوراى عالى نظارت بفرستد.

سید زاده در ادامه گفت: ما تمامى اصلاحات را انجام دادیم و شش ماه است که مى گویند پروانه نمایش فیلم صادر شده اما به ما تحویل نمى دهند! روز گذشته نیز حبیب ایل بیگى معاونت نظارت و ارزشیابى به من اعلام کرد که نامه اى را جهت تعیین تکلیف فیلم به شوراى عالى نظارت بفرستیم، این درحالیست که “مادر قلب اتمى” پروانه نمایش دارد و شوراى عالى نظارت تنها به فیلم هاى فاقد پروانه رسیدگى مى کند

سیدزاده در پایان گفت: علیرغم میل باطنى و بنا به تقاضاى ایل بیگى نامه را به شوراى عالى نظارت ارائه کردم و همچنان منتظر روشن شدن وضعیت فیلم هستم

ترانه علیدوستى، پگاه آهنگرانى، مهرداد صدیقیان و محمدرضا گلزار بازیگران “مادر قلب اتمى” هستند.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید