تلویزیون

“لیسانسه ها” کلید خورد

image

تصویربرداری مجموعه جدید سروش صحت با نام “لیسانسه ‌ها” امروز آغاز می‌شود. صحت چندی پیش در سکوت خبری به همراه رضا جودی؛ تهیه‌ کننده این کار مشغول گذراندن پیش‌تولید بود.

بهنام تشکر، بیژن بنفشه‌خواه، امیرحسین رستمی، هوتن شکیبا، امیر کاظمی، مهران رجبی، متین ستوده، رویا میرعلمی، کاظم سیاحی، عزت‌اله مهرآوران، سیاوش چراغی‌پور، مریم سرمدی، پریسا مقتدی، فرخنده فرمانی‌زاده، تبسم هاشمی، مرتضی علی‌آبادی و عرفان برزین (بازیگر خردسال) در این سریال مقابل دوربین صحت بروند. این اولین همکاری رضا جودی و سروش صحت در مقام تهیه‌کننده و کارگردان است.

پیش از این سروش صحت در گفت‌ و گویی درباره داستان این مجموعه گفته بود: این سریال که در طرح ابتدایی “مربع، مثلث، دایره” نام داشت به “لیسانسه‌ ها” تغییر نام داد. مجموعه تلویزیونی “لیسانسه‌ ها”، داستان چهار جوان لیسانسه را که از طبقات مختلف جامعه هستند، روایت می‌کند. آنها باهم دوست و رفیق هستند و در مسیر زندگی خود با مشکلات اجتماعی دست به گریبان می‌شوند و ما در این سریال برخی از این مشکلات آنها را در قالب طنز، نمایش خواهیم داد.

مجموعه تلویزیونی “لیسانسه ‌ها” قرار است در ۲۶ قسمت چهل‌ دقیقه‌ای به کارگردانی سروش صحت و تهیه‌کنندگی رضا جودی ساخته شود. سروش صحت پیشتر مجموعه‌های تلویزیونی “چهار خونه”، “ساختمان پزشکان”، “پژمان” و “شمعدونی” را کارگردانی کرده است.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید