سینمای ایران

لعیا زنگنه و آنا نعمتى در “قاتل اهلى” کیمیایى

image

جدیدترین ساخته مسعود کیمیایی با تکمیل لیست بازیگران و عوامل پشت دوربین بزودی مقابل دوربین خواهد رفت.

به گزارش بانی فیلم، با اضافه شدن آنا نعمتی و لعیا زنگنه به فیلم سینمایی “قاتل اهلی” فیلمبرداری این فیلم تا یک ماه آینده آغاز خواهد شد. پیش از این نیز حضور بازیگرانی چون عزت ا… انتظامی، فرهاد اصلانی و بهاره کیان افشار در فیلم جدید مسعود کیمیایی قطعی شده بود.

البته از این بین هنوز قراردادی با انتظامی منعقد نشده و سناریو برای وی ارسال شده است. انتظامی نیز توافق ضمنی خود را از حضور در این فیلم اعلام کرده است. “قاتل اهلی” چند بازیگر مطرح دیگر نیز خواهد داشت که این روزها سازندگان سرگرم مذاکره با آنان هستند و بزودی با اعلام نام شان به گروه اضافه می شوند.

از عوامل پشت دوربین “قاتل اهلی” نیز تاکنون حضور فرشاد محمدی به عنوان مدیر فیلمبرداری، اسحاق خانزادی مدیر صدابرداری، مصطفی خرقه پوش تدوینگر و عبدا… اسکندری طراح گریم قطعی شده است.

کیمیایی از اواسط سال گذشته تصمیم به ساخت “قاتل اهلی” گرفته بود و حتی صحبت هایی مبنی بر حضور این فیلم در جشنواره سی و چهارم فیلم فجر مطرح شد. “قاتل اهلی” به قلم مسعود کیمیایی داستان زندگی جوانی را روایت می کند که تمام راه‌های پولدار شدن را می‌رود اما در انتها متوجه می شود برای پولدار شدن نبوغی بیش از انیشتین باید داشته باشد… .
این فیلم بیست و هشتمین ساخته سینمایی کیمیایی محسوب می شود.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید