سینمای جهان

قسمت‌ چهارم بی‌مصرف‌ها در حال ساخت است

expendables-3_expendables-2

به نظر می‌رسد که تمام ستاره‌های قبلی مجموعه فیلم‌های «بی‌مصرف‌ها» (The Expendables) برای ساخت قسمت چهارم در کنار هم جمع شده‌اند و به نظر می‌رسد که سیلوستر استالونه خواب و خیال‌های تازه‌ای برای قسمت جدید دارد.

براساس گزارش منتشر شده در سایت The Hollywood Reporter فیلم جدید در سال ۲۰۱۸ اکران می‌شود. البته هنوز اطلاعات بیشتری از این فیلم منتشر نشده؛ اما به نظر می‌رسد که استالونه کارگردان قسمت چهارم خواهد بود و تهیه کنندگی آن را هم به دست گرفته است. به احتمال زیاد در این فیلم جیسون استاتهام، آرنولد شوارتزنگر و بازیگران قسمت‌های قبلی حضور دارند. در قسمت‌های قبلی افرادی مانند ژان کلود ون دام، دولف لاندگرن، مل گیبسون، تری کروس، جت لی و وسلی اسنایپس حضور داشتند.

اولین قسمت از مجموعه‌ی بی‌‌مصرف‌ها در سال ۲۰۱۰ اکران شد و فروش ۳۱۵ میلیون دلاری داشت. البته دو قسمت بعدی فروش کمتری داشتند و به ترتیب ۲۷۴ و ۲۱۴ میلیون دلار فروش کرده‌اند. قسمت سوم اولین فیلم این مجموعه بود که به جای درجه سنی R با PG-13 اکران شد و صحنه‌های خشن کمتری داشت. البته سازندگان بعدا اعلام کردند که این کار اشتباه بود و نباید درجه‌ی سنی فیلم را برای جذب مخاطب بیشتری کمتر می‌کردند.

منبع: GameSpot

درباره نویسنده

پویان صدقی

پویان صدقی

نظر بدهید