سینمای ایران

” قاتل اهلى ” از نیمه گذشت

image

فیلمبردارى فیلم سینمایى “قاتل اهلى” به کارگردانى مسعود کیمیایى و تهیه کنندگى منصور لشگرى قوچانى از نیمه گذشت

تاکنون حدود ۶٠ درصد از صحنه‌هاى این فیلم فیلمبردارى شده و گروه، این روزها در لوکیشنى در شهرک‌ غرب مشغول فیلمبردارى هستند. چند روز قبل پولاد کیمیایى و رضا رشیدپور هم بازی‌شان در “قاتل اهلى” آغاز شد تا همه بازیگران اصلى جلو دوربین فرشاد محمدى رفته باشند.

رشیدپور در فیلم کیمیایى در نقش خودش ظاهر شده و یکى از سکانس‌هاى فیلم با دکتر جلال سروش (پرویز پرستویى) مصاحبه می‌کند. پولاد کیمیایى هم در “قاتل اهلى” نقش یک خواننده را بازى می‌کند.

به‌تازگی بهرام دهقانى در دومین همکارى خود با کیمیایى، همزمان با فیلمبردارى، مونتاژ “قاتل اهلى” را آغاز کرده است. این دومین همکارى او با کیمیایى بعد از فیلم “ضیافت” است. قرار است اولین نمایش فیلم مسعود کیمیایى در جشنواره سی ‌و پنجم فجر باشد. منصور لشکرى قوچانى تهیه‌کنندگى “قاتل اهلى” را برعهده دارد.

پرویز پرستویى، امیر جدیدى، پگاه آهنگرانى، پرویز پورحسینى، لعیا زنگنه، حمیدرضا آذرنگ، امیرحسین رستمى، حمیدرضا افشار، آزاده مهدى‌زاده، رضا رشیدپور، اکبر معززى، سعید پیردوست، سینا سهیلى، شراره دولت‌آبادى و هستى محمایى، با هنرمندى پولاد کیمیایى و با حضور ثریا قاسمى بازیگرانی هستند که مقابل دوربین “قاتل اهلی” ظاهر می‌شوند.

عکس: مهدى دلخواسته

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید