نمایش خانگی

فیلم پانزدهمین جشن حافظ به بازار آمد

image

دی‌ وی‌ دی “شب شاهدان شیدا” پانزدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی حافظ (دنیای تصویر) که به همت علی معلم خردادماه امسال با حضور اهالی سینما، هنرمندان و مطبوعات در سالن بزرگ وزارت کشور برگزار شده بود، منتشر شد.

به رسم چهارده جشن حافظ گذشته برای جشن امسال هم یک نام ویژه انتخاب شد: شب شاهدان شیدا اشاره به تاریخ برگزاری پانزدهمین جشن حافظ دارد که با روز تشییع پیکر پاک شهدای غواص مصادف شد. در جشن حافظ به این حافظان جان و وطن ادای احترام شد و به پاس رشادت‌ های آنان، مراسم امسال “شب شاهدان شیدا” نام گرفت.

در دی‌ وی‌ دی “شب شاهدان شیدا” که حدود ۴ ساعت است و از چهارشنبه سوم دی‌ماه در تهران و شهرستان‌ها منتشر و در اختیار علاقمندان خواهد گرفت علاوه بر دیدن فیلم کامل مراسم تالار بزرگ وزارت کشور و اجرای زنده رضا یزدانی و شهاب رمضان و فرش قرمز جشن، می‌توانید در بخش اهدای جوایز، فیلم ضیافت شام صمیمانه‌ای را که دو روز بعد از مراسم اصلی برای اهدای جوایز به برندگان برگزار شد، مشاهده کنید.

آلبوم عکس یکی دیگر از بخش‌های دی‌ وی‌ دی “شب شاهدان شیدا” است که روی عکس‌های صحنه و پشت صحنه از برندگان و مهمانان جشن حافظ و ضیافت شام می‌توانید برای اولین‌بار آهنگی از رضا سورتیجی را با مطلع غزل حافظ: “فاش می‌گویم و از گفته خود دلشادم” بشنوید.

از هنرمندان و برگزارکنندگان جشن حافظ در پشت صحنه مراسم جشن و ضیافت شام هم فیلمی تهیه شده که در منوی اصلی دی‌ وی‌ دی می‌توانید آن را ببینید. امسال برای اولین‌ بار بخش انتخاب موضوع در منوی دی‌ وی‌ دی بر طبق اهدای تندیس‌ها در بخش‌ها مختلف تنظیم شده است و می‌توانید با انتخاب گزینه مورد نظر فقط لحظه جایزه گرفتن هنرمند موردنظرتان را ببینید.

دی‌‌ وی‌ دی “شب شاهدان شیدا” به تهیه‌کنندگی علی معلم و آذر معماریان و کارگردانی علی اوجی در قالب مستند به مدت ۲۳۰ دقیقه با قیمت ۴۰۰۰تومان توسط شرکت کیمیانما و دنیای هنر در تهران و شهرستان‌ها پخش شده و می‌توانید از روز چهارشنبه از طریق مراکز فرهنگی و هنری و سوپرمارکت‌ ها تهیه کنید.image

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید