سینمای ایران

فیلمبرداری ” هلن ” در پایان راه

image

علی اکبر ثقفی که این روزها “هلن» نوشته امیرحسین ثقفی و شراره سروش را کارگردانی می کند درباره ساخت این فیلم گفت: از جمله سینماگرانی هستم که همیشه دغدغه کارگردانی دارم اما کمتر شرایط ساخت فیلم برایم فراهم شده و در این سال ها ترجیح دادم از سینما دور نبوده و در حوزه تهیه کنندگی فعالیت داشته باشم.

وی با اشاره به اینکه فیلمبرداری “هلن” با مدیریت فرشاد گل سفیدی در هفته جاری به پایان خواهد رسید، بیان کرد: تا کنون ۹۰ درصد از فیلمبرداری “هلن” انجام شده و در حال حاضر مشغول فیلمبرداری آخرین صحنه ها هستیم و اغلب لوکیشن‌ها در فضای شهری هستند. البته کل لوکیشن‌های فیلم در تهران بوده اند.image

وى درباره داستان فیلم جدیدش اینگونه توضیح داد: داستان فیلم درباره دختری است که قرار است به سفری برود اما به علت گرفتاری خانواده، مسیر دیگری در پیش می گیرد.

ثقفی در پایان یادآور شد: تدوین توسط مستانه مهاجر انجام خواهد شد و در نظر دارم “هلن” را برای نمایش در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر آماده کنم.

روشنک گرامی، پژمان بازغی، امین حیایى، هوتن شکیبا، ستاره پسیانی، اشکان مهری، سارا کاشفی،علی رضا احتسابی و رویا نونهالی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید