سینمای ایران

فیلمبردارى ” مادرى ” به پایان رسید

image

فیلمبرداری فیلم سینمایی “مادری” به کارگردانی رقیه توکلی به پایان رسید. به گزارش سینما، فیلمبرداری “مادری” در شهر یزد به پایان رسید و در آخرین روز فیلمبرداری این فیلم هانیه توسلی جلوی دوربین رفت.

فیلم “مادری” اوایل بهمن در شهر یزد جلوی دوربین رفت و بعد از ۳۵ جلسه فیلمبرداری آن به پایان رسید. هانیه توسلی و نازنین بیاتی نقش دو خواهر فیلم را بازی می کنند و نقش هایی هم به بازیگران بومی یزدی داده شده است. نکته جالب در مورد “مادری” این است که نقش های اصلی آن لهجه یزدی ندارد و گویا این دو خواهر به یزد مهاجرت کرده اند و به همین دلیل در فیلم لهجه ندارند.

فیلم “مادری” فیلم پر لوکیشنى است که بازیگران زیادی دارد. تدوینگر و عوامل فنی فیلم هنوز انتخاب نشده اند و قرار است طی روزهای آینده تدوینگر فیلم انتخاب شود. سازندگان فیلم قصد دارند در صورتی که مراحل فنی فیلم در زمان مقرر به پایان برسد فیلم را در بخش بینی الملل جشنواره سی و چهارم فیلم فجر نمایش دهند.

هانیه توسلى، نازنین بیاتى ، ملیسا ذاکرى و هومن سیدى نیز از جزو بازیگران اصلی “مادری” هستند

فیلم “مادری” اولین فیلم سینمایی رقیه توکلی در مقام کارگردان است. داستان این فیلم درباره زندگی دو خواهر است که یکی عشقش را رها کرده و دیگری عشقشاو را رها کرده است.

 

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید