جشنواره سی و چهارم فیلم فجر سینمای ایران

فیلمبردارى “اروند” ادامه دارد

image

فیلم سینمایی “اروند” به کارگردانی پوریا آذربایجانی که در سکوت خبری تولید خود را آغاز کرده بود این روزها در خانه ای، حاشیه تهران فیلمبرداری اش را ادامه می دهد.

به گزارش فیلم نیوز دیلى ، تاکنون ۲۰ درصد از فیلمبرداری این فیلم گذشته و سعید آقاخانی، طناز طباطبایی و پانته آ پناهی ها بازیگرانی هستند که در این مدت جلوی دوربین مرتضی غفوری رفته اند و در روزهای آینده نیز مهرداد صدیقیان، امید روحانی، حسین سلیمانی و کاظم سیاحی به جمع بازیگران این فیلم اضافه خواهند شد.

عوامل “اروند” به زودی و پس از پایان کار در حومه تهران به خوزستان سفر خواهند کرد و با توجه به اینکه قرار است اولین نمایش فیلم در جشنواره فیلم فجر باشد تدوین کار به صورت همزمان توسط امیر ادیب پرور آغاز شده و کار ساخت موسیقی “اروند” هم توسط کارن همایونفر به زودی آغاز خواهد شد.
پیش بینی می شود با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته و مدت زمان فیلمبرداری نسخه اولیه “اروند” در موعد مقرر تحویل دبیرخانه سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر شود.
مهدی داوری تهیه کننده آثاری چون “پل چوبی” و “زندگی مشترک آقای محمودی و بانو” برای دومین بار پس از “تجریش ناتمام” تهیه کنندگی فیلم جدید آذربایجانی را به عهده گرفته است تا دستیار سابق زنده یاد رسول ملاقلی پور برای نخستین بار فیلم سازی در زمینه دفاع مقدس را تجربه کند.
در خلاصه داستان “اروند” آمده: یونس یونس جانباز اعصاب و روان دفاع مقدس، حالا بیست و هفت سال پس از پایان جنگ هنوز هم با خاطره هم رزمانش روزگار می گذراند. همراه شدن او با یک گروه تفحص اما اتفاقات تازه ای را در این جریان سیال ذهن وارد می کند.

بازیگران: سعیدآقاخانى، طنازطباطبایى، پانته آ پناهى ها، مردادصدیقیان، امیدروحانى، حسین سلیمانى، کاظم سیاحى، امیرحسین قدسى، على شادمان، مالک سراج، سینا کرمى و بازیگران خردسال: سپهرادفرزامى، ستایش مرادىimage

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید