سینمای ایران

فیلمبردارى ” آه اى عبدالحلیم ” به پایان رسید

image

فیلمبرداری فیلم سینمایی “آه ای عبدالحلیم” با مدیریت ساعد نیک ذات و به کارگردانی احسان عبدی پور به پایان رسید و سپیده عبدالوهاب تدوین این اثر سینمایی را آغاز کرده است.

احسان عبدی پور کارگردان فیلم درباره روند تولید این فیلم گفت: فیلمبرداری “آه ای عبدالحلیم” را نیمه شهریور به تهیه کنندگی مهتاب کرامتی و طهورا ابوالقاسمی آغاز کردیم و طبق برنامه ریزی انجام شده، عصر روز گذشته ۳ آذرماه فیلمبرداری را با مدیریت فیلمبرداری ساعد نیک ذات در بوشهر به پایان بردیم.image

وی درباره تفاوت “آه ای عبدالحلیم” با “تنهای تنهای تنها” و “پاپ” به عنوان دو فیلم قبلی‌اش اینگونه توضیح داد: برای نخستین بار بود که با بازیگران کار می‌کردم و همین همکاری برای من جذاب و در عین حال متفاوت بود.

عبدی پور یادآور شد: مصطفی زمانی، رضا یزدانی، پگاه آهنگرانی و سوگل قلاتیان بازیگرانی هستند که در فیلم “آه ای عبدالحلیم” بازی کردند و زمانی که با این بازیگران صحبت می کردم و نظر آنها را جویا می شدم بر خوب بودن این تجربه تاکید می کردند. حس و حال فیلم هم پشت دوربین و هم مقابل دوربین خوب بود و فکر می کنم در نهایت اثر خوب و قابل تاملی از آب درآید.

وى در پایان متذکر شد: تلاش می کنم فیلم “آه ای عبدالحلیم” را برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده کنم ولی اگر فیلم کامل نشود اصراری ندارم به هر قیمتی نسخه ای از آن را به جشنواره فجر برسانم و نمی خواهم کیفیت فیلم را فدای نمایش در جشنواره کنم.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید