سینمای ایران

فیلمبردارى ” لابى ” به پایان رسید

image

به گزارش فیلم نیوز به نقل از مشاور رسانه ای پروژه٬ روز گذشته فیلمبرداری فیلم سینمایی “لابی” به کارگردانی محمد پرویزی به پایان رسید و به زودی تدوین آن توسط محمدرضا مویینی آغاز خواهد شد.

فیلمبرداری “لابی” که پس از عید فطر در نووتل تهران آغاز شده بود هفته گذشته روزهای پایانی اش را پشت سر گذاشت و آخرین صحنه های فیلم با بازی شهرام حقیقت دوست در نووتل تهران مقابل دوربین علیرضا برازنده رفت.

براساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است اولین نمایش “لابی” در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر باشد. امیرشهاب رضویان تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است : لابی روایت آدمهایی ست که آمده اند چند صباحی بمانند و بروند ، گاهی از کنار هم بی تفاوت می گذرند، و گاهی می مانند… هر مسافر قصه ای دارد

بازیگران : شهاب حسینی – ساره بیات – سحر دولتشاهی – مصطفی زمانی – با هنرمندی پگاه آهنگرانی – علیرضا آقاخانی – با حضور بهنوش طباطبایی – شهرام حقیقت دوست -آرمان درویش – مهرداد صدیقیان – آزاده صمدی – سام نوری – هستی مهدوی فرد – مهسا همتی – مارن میلر – سارا منجزی پور و الهام جعفرنژاد

این فیلم روایت کننده داستان زندگی افرادی است که در این هتل مستقر می شوند و قصه هر کدام از آنها، اتاق به اتاق روایت می شود.

 

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید