سینمای ایران

فیلمبردارى “سارا و آیدا” به پایان رسید

۱۴۸۰۹۴۹۵۹۰۲۳۴

فیلمبرداری “سارا و آیدا” به کارگردانی مازیار میری پس از چهل و یک جلسه، روز گذشته در حوالی خیابان بهار به پایان رسید.

آخرین سکانس این فیلم با حضور غزل شاکری، پگاه آهنگرانی و مصطفی زمانی دیروز در لوکیشنی حوالی خیابان بهار فیلمبرداری شد. همچنین از مدتی پیش احمد مرادپور تدوین “سارا و آیدا” را آغاز کرده است

احمد مرادپور؛ کارگردان، نویسنده و تدوینگر، پیش از این در مجموعه تلویزیونی “فرات” ساخته مازیار میری به‌عنوان تدوینگر به‌ همراه محمدرضا موئینی همکاری داشته است و “سارا و آیدا” دومین همکاری او با میری محسوب می‌شود.

در این فیلم غزل شاکری، پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی، سعید چنگیزیان، شیرین یزدان‌ بخش با حضور تینا پاکروان به ایفای نقش می‌پردازند.

“سارا و آیدا” یک فیلم اجتماعی محسوب می‌شود که تمام فیلمبراری آن در تهران انجام شد. این فیلم فضای نزدیک به “سعادت ‌آباد” اثر موفق این کارگردان، دارد که در زمان اکران، با استقبال بسیار خوبی از طرف مخاطبان و منتقدان روبه‌رو شده بود. فیلمنامه این فیلم توسط امیر عربی به نگارش درآمده و مجری طرح این پروژه همایون اسعدیان است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: سارا و آیدا دوستان صمیمی هستند که آبروی یکی از آن‌ها به خطر افتاده و حالا باید به کمک هم شرایط را به حالت عادی بازگردانند، اما این دو دوست تا کجا پای یکدیگر مى ‌ایستند؟

عکس: آرزو اتحاد

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید