سینمای ایران

فیلمبردارى “بیست و یک روز بعد” به پایان رسید

۱۴۸۲۱۳۶۴۶۳۶۸۳

فیلمبرداری فیلم سینمایی “بیست و یک روز بعد” نخستین ساخته سینمایی سیدمحمدرضا خردمندان هفته گذشته در ایستگاه راه آهن تهران به پایان رسید و هم اکنون مراحل فنی خود را سپری می کند.

تاکنون نیمی از تدوین فیلم سینمایی “بیست و یک روز بعد” که همزمان با فیلمبرداری آن آغاز شده بود، توسط محمدرضا مویینی و هدی مویینی انجام شده و به زودی محمود موسوی نژاد صداگذاری آن را آغاز می کند. قرار است اولین نمایش این فیلم در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر باشد.

“بیست و یک روز بعد” تازه ترین محصول حوزه هنری، ملودرامی اجتماعی از قصه زندگی نوجوانی به نام مرتضی است که در راه تحقق آرزوی ناکام پدرش، با چالش بسیاری روبرو می شود.

فیلمنامه این اثر توسط سیدمحمدرضا خردمندان و احسان ثقفی به نگارش درآمده است و ساره بیات، حمیدرضا آذرنگ، امیرحسین صدیق، مهدی قربانی، جلال فاطمی، رضا استادی، سینا رازانی، حسین شریفی، مسعود چوبین، مهسا هاشمی، راستین عزیزپور، امیرعلی محمودی، ارکین توتونچی، ابوالفضل باشی و پیمان رسولی در آن نقش آفرینی می کنند.

در خلاصه داستان “بیست و یک روز بعد” آمده است: “همیشه همینجوریه! آخرین بار هوا ابر شد. باد گرفت. درختا داشتن از جا کنده می شدن. اونقدر بارون شدید شد که سیل شهرو گرفته بود. پرنده ها دور و بر لونه هاشون جیغ می کشیدن. یکی از بچه ها قسم می خورد خودش دیده خورشید یکی دوبار نورش کم و زیاد شده… .”

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید