سینمای ایران

فیلمبردارى “بدون تاریخ، بدون امضا” به نیمه رسید

۱۴۷۴۱۹۸۷۸۹۴۸۶

فیلمبرداری فیلم سینمایی “بدون تاریخ‏، بدون امضا” دومین ساخته برادران جلیلوند از نیمه گذشت. بعد از امیر آقایی، هفته گذشته هدیه تهرانی و نوید محمدزاده هم مقابل دوربین وحید جلیلوند رفتند.

بیش از پنجاه درصد فیلمبرداری “بدون تاریخ،‌ بدون امضا” در حالی انجام شده است، که تنها لوکیشن اصلی فیلم یعنی پزشکی قانونی باقی مانده است و بقیه لوکیش‌ها فیلمبرداری شده است.

“بدون تاریخ بدون امضا” دومین فیلم برادران جلیلوند قرار است برای اولین بار در جشنواره فیلم فجر رونمایی شود. باشد. این فیلم با فیلمنامه‌ای نوشته علی زرنگار و وحید جلیلوند در آخرین روزهای خرداد ماه پروانه ساخت گرفت و مراحل پیش ‌تولید آن آغاز شد. ۱۴۷۴۱۹۸۸۰۵۳۴۱

وحید جلیلوند اولین کارگردانی خود را با فیلم “چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت” تجربه کرد که علی جلیلوند به همراه محمدحسین لطیفی تهیه‌کنندگی آن را بر عهده داشتند، این فیلم در سی ‌ وسومین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و توانست سیمرغ بهترین کارگردانی و بهترین فیلم در بخش نگاه نو را از آن خود کند. همچنین مهمترین حضور آن در جشنواره‌های جهانی به رقابت در بخش افق ‌های جشنواره ونیز باز می‌گردد که در نهایت جایزه منتقدان را برای سازندگانش به همراه داشت.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: کاوه نریمان یکی از پزشکانِ پزشکی قانونی در محل کارش با جسدی مواجه می شود که او را پیش از این می‌شناخته است.

بازیگران: امیر آقایی، هدیه تهرانی، سعید داخ، علیرضا استادى و نوید محمدزاده، بامعرّفی : زکیّه بهبهانی . بازیگر خردسال : ماهان نصیری نیا
با حضور تعداد زیادی از هنرجویان تئاتر

عکس: امیرحسین شجاعى

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید