سینمای ایران

فهرست بازیگران “برف سرخ” تکمیل شد

image

فهرست بازیگران اصلی فیلم سینمایی “برف سرخ” به نویسندگی و کارگردانی بهرام توکلی و به تهیه کنندگی مسعود ردایی با پیوستن پانته آپناهی ها تکمیل شد.

این فیلم از چندی قبل وارد پیش تولید شده و به تازگی پانته آپناهی ها هم به گروه بازیگران آن پیوسته است. فاطمه معتمد آریا،صابر ابر و پارسا پیروز فر بازیگرانی هستند که پیش از این به گروه بازیگران پیوسته بودند.این در حالی است که عوامل اصلی این فیلم نیز مشخص شده اند.

بر این اساس مجید گودرزی مدیر تولید،امید جزینی دستیار اول کارگردان،عادل معصومیان مدیر برنامه ریزی،محمود سماک باشی مدیر صدابرداری،هومن بهمنش مدیر فیلمبرداری،سعید ملکان طراح چهره پردازی،مجید لیلاجی طراح صحنه و لباس و بهرام دهقانی تدوینگر پروژه خواهند بود.

این دومین همکاری مشترک توکلی و ردایی محسوب می شود که نوروز امسال سریال “بیمار استاندارد” را به ترتیب در مقام نویسنده و تهیه کننده روی آنتن شبکه یک داشتند. پیش بینی می شود نخستین نمایش این فیلم امسال درجشنواره سی و پنجم فیلم فجر باشد.

درخلاصه داستان فیلم “برف سرخ” که یک درام اجتماعی است، آمده:خورشید از سردشت به تهران آمده تا بداند چقدر دیگر زنده خواهد ماند.در مرکز درمانی اما، اتفاقات آن طور که در ذهن اوست پیش نمی روند…

یادآور می شود توکلی دو سال پیش برای ساخت “من دیه گو مارادونا هستم”، دیپلم افتخار بهترین کارگردانی را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.او سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی برای فیلم “پرسه در مه” و بهترین فیلم اول برای فیلم “پابرهنه در بهشت” را نیز در کارنامه قابل توجه جوایز خود دارد.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید

۲ نظر