سینمای ایران

” فصل نرگس ” کلید خورد

image

فیلم سینمایی “فصل نرگس” به نویسندگی و کارگردانی نگار آذربایجانی و تهیه کنندگی سحر صباغ سرشت درلوکیشنی واقع در سعادت آباد کلید خورد و یکتا ناصر و شایسته ایرانی اولین بازیگرانی بودند که در این فیلم جلوی دوربین تورج منصوری رفتند.

این فیلم اثری پر بازیگر است و لوکیشن های متعددی دارد که از جنوبی ترین نقطه تهران تا شمالی ترین منطقه پایتخت را به تصویر خواهد کشید.

فیلم سینمایی “فصل نرگس” در ژانر اجتماعی با نگاهی انسان دوستانه ، قصه ای امید بخش را به شیوه ای متفاوت روایت می کند.در خلاصه داستان فیلم آمده است: این فیلم روایت آدم‌های معمولی است که در وانفسای امروز و در جهانی که میل به خودشیفتگی و خود محوری دارد، شفافیت روح و ذهنشان را از دست نداده‌اند و مفهوم احساس خوش ناشی از انسانیت و نوع‌دوستی را به درستی درک می‌کنند.

فیلم “فصل نرگس” در جزئیات خود داستان عشق است و دوستی با هم نوع، اما در تعریف کلی‌تر، هویت انسان‌ها را به چالش می‌کشد و اهمیت احترام به نفس زندگی را به مخاطب یادآوری می‌کند.

یکتا ناصر، ریما رامین فر، پژمان بازغی،سام نوری، شایسته ایرانی، محمدرضا هدایتی و صالح میرزا آقایی بازیگرانی هستند که حضورشان تاکنون در فیلم قطعی شده است.
گفتنی است “فصل نرگس” بازیگران دیگری هم دارد که بزودی از طریق رسانه ها معرفی خواهد شد.
عکس: امید صالحى

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید