سینمای ایران

” فصل نرگس ” به صداگذارى رسید

image

فیلم سینمایی “فصل نرگس” به کارگردانی نگار آذربایجانی و تهیه کنندگی سحر صباغ سرشت وارد مرحله صداگذاری شد.

به گزارش سینما، تدوین این فیلم که همزمان فیلمبرداری توسط سودابه سعید نیا و خشایار موحدیان آغاز شده بود به تازگی به پایان رسیده تا رضا نریمی زاده صداگذاری “فصل نرگس” را آغاز کند. مراحل صداگذاری و میکس فیلم نگارآذربایجانی در استودیو مون انجام می شود. فیلمی که در آن پژمان بازغی، امیر آقایی، یکتا ناصر و ریما رامین فر نقش های اصلی را بازی می کنند.

آذربایجانی درباره مضمون فیلمش گفت: در “فصل نرگس” با سه قصه تو در تو و همزمان روبرو می شویم . این فیلم در ژانراحتماعى و فضایى رئال، قصه آدمهای معمولى را روایت میکند که در وانفساى امروز، شفافیت روح و ذهنشان را از دست نداده اند و مفهوم احساس خوشى ناشى از انسانیت و نوع دوستى را به درستى درک می کنند.

این فیلم در جزییات خود،داستان عشق است و دوستی با هم نوع، اما در تعریف کلى تر،هویت انسان ها را به چالش می کشد و اهمیت احترام به نفس زندگى را به مخاطب یاد آورى مى کند.

یکتا ناصر، پژمان بازغی، محمدرضا هدایتی، شایسته ایرانى، ریما رامین فر، صالح میرزاآقایی، گوهر خیراندیش و امیر آقایى بازیگران فیلم هستند و حمیدرضا عارف به عنوان مجرى طرح و سرمایه گذار در این پروژه حضور دارد

عکس: امید صالحى

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید