سینمای ایران

“فصل نرگس” آماده نمایش شد

image

فیلم سینمایی”فصل نرگس” به نویسندگی و کارگردانی نگار آذربایجانی و تهیه کنندگی سحر صباغ سرشت با پایان یافتن آخرین مراحل فنی آماده نمایش شد.

به گزارش مشاور رسانه ای “فصل نرگس”، با پایان یافتن اصلاح رنگ و ساخت موسیقی این اثر آماده نمایش شد و برای دریافت پروانه نمایش به شورای صنفی پروانه نمایش معاونت سینمایی ارسال خواهد شد.

“فصل نرگس” با نگاهی انسان دوستانه ،قصه ای امید بخش را به شیوه ای متفاوت روایت می کند. فیلم اثری پربازیگر است ولوکیشن های متعددی دارد که از جنوبی ترین نقطه تهران تا شمالی ترین منطقه پایتخت را به تصویر کشیده است و به زودی جهت دریافت پروانه نمایش اقدام خواهد کرد.

سحر صباغ سرشت ، تهیه کننده فیلم سینمایی “فصل نرگس” و حمیدرضا عارف سرمایه گذار و مجری طرح فیلم همزمان مشغول رایزنی و مذاکره با پخش کننده های داخلی و خارجی هستند که تا پس از دریافت پروانه نمایش در مورد زمان و مکان اولین رونمایی فیلم تصمیم گیری کنند.

“فصل نرگس” آذرماه سال ١٣٩۴ پیش تولید رسمی خود را آغاز کرد و پس از یک ماه پیش تولید در دی ماه همان سال در منطقه سعادت آباد تهران کلید خورد ، تدوین فیلم به طور همزمان نیز آغاز شد و پس از پایان فیلمبرداری در اسفند ماه به طور هم زمان سایر مراحل پس از تولید را سپری کرد و هم اکنون با سپری شدن کلیه مراحل پس از تولید آماده نمایش شد.

بازیگران اصلی بدون ترتیب :یکتا ناصر ، ریما رامین فر ، امیر اقایی و پژمان بازغی.بازیگران : شایسته ایرانی ، محمدرضا هدایتی ، صالح میرزااقایی ، شیرین اسماعیلی ، دکتر حسین خطیبی ، ماکان رضایی پور ، با حضور ؛ گوهر خیراندیش ، با معرفی ؛ شبنم گودرزی، بازیگران کودک : صدرا عبدالهی ، ساسان حقانی

این فیلم دومین ساخته ی نگارآذربایجانی پس از آییینه های روبرو است که در ژانر اجتماعی ساخته شده است.
.
عکس: امید صالحى

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید