سینمای ایران

فرهاد اصلانى در “قاتل اهلى” کیمیایى

image

فرهاد اصلانی بازیگر اصلی فیلم تازه مسعود کیمیایی شد. به گزارش سینما، در حالیکه پیش تولید این فیلم مدتی است آغاز شده توافقات اولیه برای حضور فرهاد اصلانی در “قاتل اهلی” انجام شده تا تنها بازیگر قطعی فیلم مسعود کیمیایی تا این لحظه باشد.

اصلانی در “قاتل اهلی” نقش مردی میانسال را بازی می کند که وابسته به پول و قدرت است و درگیر اتفاقاتی می شود. فیلم تازه کیمیایی ۵ کاراکتر اصلی مرد دیگر و ۴ کاراکتر زن نیز دارد که هنوز انتخاب نشده اند. ظاهرا دست اندرکاران این فیلم قصد دارند از بازیگران تئاتر نیز استفاده کنند. گفته می شود حضور عزت الله انتظامی نیز برای یکی از نقش های دیگر این فیلم قطعی است.

فرهاد اصلانی بازیگر گزیده کاری است که برای اولین بار همکاری با مسعود کیمیایی را تجربه می کند. او امسال با فیلم “دختر” در جشنواره فجر شرکت داشت که برای این فیلم نامزد دریافت جایزه از فستیوال شد.

مسعود کیمیایی دو هفته قبل به همراه پسرش پولاد کیمیایی و منصور لشکری قوچانی عازم مشهد شد تا لوکیشن های “قاتل اهلی” را بازبینی کند. ظاهرا قرار است بخشی از سکانس های این فیلم در این شهر فیلمبرداری شود. کیمیایی در شرایطی بیست و هشتمین فیلم بلند سینمایی اش را می سازد که یک سالی است بحث ساخت “قاتل اهلی” جدی شده و مسعود کیمیایی چندین بارفیلمنامه این فیلم را بازنویسی کرده است. این فیلم داستان جوانی است به نام فرید که یتیم بوده و در شرایط خاصی قرار گرفته است. این جوان با استفاده از فرد ثروتمند و با نفوذی به نام سروش می خواهد یک شبه ثروتمند شود. فیلمبرداری این فیلم قرار است نیمه دوم فروردین ۹۵ آغاز شود.

عبدالله اسکندری نیز قرار است به عنوان طراح چهره پردازی با مسعود کیمیایی بعد از سال ها همکاری کند. این چهره پرداز حدود ۴۰ سال قبل در فیلم خاطره انگیز “گوزن ها” با این فیلمساز همکاری کرده بود. فرشاد محمدى نیز به عنوان مدیر فیلمبردارى “قاتل اهلى” انتخاب شده است.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید