سینمای ایران

فرمان آرا “صحبتى با جنون” را مى سازد

image

بهمن فرمان آرا تازه‌ ترین فیلم‌نامه‌اش را برای دریافت پروانه ساخت به وزارت ارشاد ارائه کرد. فیلمنامه تازه این هنرمند “صحبتی با جنون” نام دارد که در ادامه آثار قبلی او یک فیلمنامه اجتماعی است.

در حال حاضر حضور محمود کلاری به عنوان مدیر فیلمبرداری، عباس گنجوی به عنوان تدوینگر، کیوان مقدم به عنوان طراح صحنه و ماهان حیدری به عنوان مجری طرح در این پروژه قطعی شده است، ضمن اینکه تهیه کننده این فیلم محمد امامی خواهد بود.

فیلمنامه “صحبتی با جنون” امروز (دوم تیرماه) برای دریافت پروانه ساخت به سازمان سینمایی ارائه شده است.

فرمان آرا همچنین با انجام اصلاحاتی در فیلم قبلی‌اش “دلم می‌خواد” این فیلم را به شورای پروانه نمایش ارائه کرده و منتظر پاسخ این شورا است.

طبق اعلام گروه سازنده این فیلم،‌ این اصلاحیه‌ها شامل موارد جزیی است و ضربه‌ای به فیلم وارد نمی‌کند. همچنین مشکلات این گروه با تهیه کننده نیز حل شده است به این معنا که تهیه‌کننده این اثر تغییر کرده و در حال حاضر بانک آینده سرمایه‌گذار این فیلم است.

فیلم‌نامه فیلم “دلم می‌خواد” را امید سهرابی به نگارش درآورده و رضا کیانیان ، محمدرضا گلزار، مهناز افشار، آرمینه زیتون ‌چیان ، رضا بهبودی ، ندا مقصودی ،پیام دهکردی، صابر ابر، رویا نونهالی،علی سرابی، بهناز جعفری، فرزین صابونی، سحر دولتشاهی، احمد ساعتچیان، مریم بوبانی و … بازیگران این اثر سینمایی هستند.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید