تلویزیون

“على البدل” در نیمه راه

image

نزدیک به چهل درصد از تصویربرداری سریال “علی البدل” انجام شده است، تدوین و صداگذاری همزمان ادامه دارد.

سریال “علی البدل” به کارگردانی سیروس مقدم و به تهیه کنندگی الهام غفوری کماکان در روستای ورکانه، روستای اشتران، لوکیشن خانه خان ها، حمام، کوچه باغها و منازل قدیمی روستا و غیره تصویربرداری می شود.

الهام غفوری تهیه کننده این مجموعه تلویزیونی با تایید این خبر گفت: سیما خضرآبادی و علی استادی به ما اضافه شدند این روزها در خانه خان ها و محوطه روستا گروه مشغول به کار هستند و پیش بینی می شود پس از چند روز کار مجدداً با تغییر لوکیشن به روستای ورکانه و روستای شورین بازگردیم.image

وى افزود: تدوین توسط خشایار موحدیان و سعید سیاح همزمان با تصویربرداری آغاز شده و سید محمود رضا موسوی نژاد کار صداگذاری پروژه را انجام می دهد. غفوری افزود: تا امروز که نزدیک به چهل درصد کار جلوی دوربین رفته است تمام بازیگران اصلی حضور داشتند و سیما خضرآبادی نیز با نقشی متفاوت از اواخر قسمت دوم به قصه اضافه می شود و البته بر اساس فیلمنامه ممکن است بازیگران دیگری به ما اضافه شوند.

این مجموعه تلویزیونی که قرار است در لوکیشنی خاص با دکور سازی در فضایی متفاوت روایت شود، قصه‌ای مفرح و طنز دارد که می‌تواند روایتی متفاوت از طنز تلویزیونی به قلم محسن تنابنده (سرپرست نویسندگان) و خشایار الوند باشد.

این سریال تماماً در حوالی همدان تولید خواهد شد و روایت قصه در ناکجا آبادی اتفاق می افتد. در خلاصه داستان این سریال آمده: من “علی البدل” هستم. فرعی، رزرو و جانشین عضو اصلی؛ حرف نزنم می گویند لالی حرف بزنم می گویند حق رای نداری. خلاصه هم هستم، هم نیستم. این خلاصه ای است از آنچه سیروس مقدم درباره سریال جدیدش می گوید.

.بازیگران سریال “علی البدل” عبارتند از: بازیگران: مهدی هاشمی، مهدی فخیم زاده، احمد مهرانفر، حسین محب اهری، هادی کاظمی، هومن حاج عبدالهی، محمود جعفری، عزت الله رمضانی فر، بهرام افشاری، فروغ قجابگلی، هدیه آزاده، مهسا باقری، فرشته گلچین، آرزو نبوت، میثم چگینی و محسن تنابنده

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید