تلویزیون

“على البدل” به روزهاى پایانى رسید

image

سریال “علی البدل” به کارگردانی سیروس مقدم به روزهای پایانی ضبط و تصویربرداری نزدیک شد.

مجموعه “علی البدل” به کارگردانی سیروس مقدم و به تهیه کنندگی الهام غفوری در حال ضبط و تولید است و هنوز زمان پخش آن مشخص نیست. با این حال با توجه به اینکه تعداد قسمت های این مجموعه بین ۱۳ تا ۱۵ قسمت است ممکن است مدیران آن را برای پخش در نوروز در کنداکتور قرار دهند.

این مجموعه هم اکنون به روزهای پایانی ضبط رسیده است و آخرین صحنه ها از خانه مهدی هاشمی و مهدی فخیم زاده که نقش دو کدخدای سریال را بر عهده دارند در حال تصویربرداری است. همچنین منزل شخصیت علی البدل با بازی احمد مهرانفر نیز در این صحنه ها قرار دارد.

بازیگر جدیدی در این روزها به سریال اضافه نشد و فقط حسین محب اهری که مدتی را برای درمان به بیمارستان رفته بود به سریال بازگشت. هم اکنون حدود ۹۰ درصد از ضبط و تصویربرداری سریال انجام شده است و در آینده ای نزدیک کار تولید به پایان خواهید رسید.

فیلمنامه این مجموعه به قلم محسن تنابنده و خشایار الوند نوشته شده است و در خلاصه آن آمده است: من “علی البدل” هستم. فرعی، رزرو و جانشین عضو اصلی، حرف نزنم می گویند لالی حرف بزنم می گویند حق رای نداری. خلاصه هم هستم، هم نیستم.
.
بازیگران: مهدی هاشمی، مهدی فخیم زاده، احمد مهرانفر، حسین محب اهری، هادی کاظمی، هومن حاج عبدالهی، محمود جعفری، عزت الله رمضانی فر، بهرام افشاری، فروغ قجابگلی، هدیه آزاده، مهسا باقری، فرشته گلچین، آرزو نبوت، میثم چگینی و محسن تنابنده و… .

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید